PatrykKozieja

6160 skrzynia biegow brak biegów na zajacu

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam otóz pojawil mi sie problm ze skrzynia biegów a mianowicie z szybkimi biegami. gdy przełączam miedzy złówiem z zajacem to kontorlki sie zmieniaja ale nie zmienia sie skrzynia caly czas sa powolne biegi. Doszlo do tego w taki sposob ze kosilme rokosanem i najechalem na korzen doszlo do zatrzymania rokosanu oraz walka WOM przy okazji wbil mi sie pod spod ciagnika idealnie w czujnik zmiany miedzy zolwiem a zajacem kij. Wtyczke od czujnika wydarlo i pojawil sie probelm z przełaczaniem biegow. od kiedy wlozylem wtyczke z powrotem na miejsce kontrolka zmienia sie z zlowia na zajac i odwrtonie lecz caly czas sa wolne biegi czy ktos wie co to moze byc? boje sie ze to nie wina czujnika tylko stalo sie cos ze skrzynia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kravter    39

elektorozawor ci sie zacial, moglo go troche podkrzywic i nie pracuje, wykrec go i sprawdz czy chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez sznajdik
      Czy po wymianie pompy mogą się zapowietrzyć hamulce?
      Czy odpowietrzając hamulce muszę odpowietrzyć też zawór hamulców do przyczep?
      Jak tak jaka jest kolejność czynności czy najpierw zawór później koła? i które pierwsze które drugie?
    • Przez Piotrekk9540
      Witam, mam problem ze skrzynia biegów w ares 710 2000r rewers mechaniczny. przy zmianie polbiegow słychać uderzenie w skrzyni podobne do uderzenia młotkiem w metal. najsilniejszy dźwięk wydaje przy zmianie z 3 na 2. gdy zmieniam na większe polbiegi uderzenie to jest cichsze. miał ktoś podobny problem ?
    • Przez Maikel1987
      Chce się dowiedzieć jak się spisuje  skrzynia w tym modelu 5120 ? Drogi koszt naprawy skrzyni jak coś siadzie ?  Ona jest na tarczkach  czy jak ? Ogólnie ile wytrzymują ? 
    • Przez Pstrąg
      Witam,
      Mam problem , otóż nie wiem gdzie znajduje się filtr skrzyni biegów w fendt 309c (silnik deutz) 2000r. Przekopałem forum i nadal nie wiem na 100 % gdzie jest. Ktoś wspominał ,że w okolicach tylnego lewego koła ale i tak nie mogłem znaleźć. Prosze o pomoc.
    • Przez Konrad1245
      Witam mam taki problem gdyż ciagnik jest niby na luzie ale gdy puszczam sprzęgło nadal jedzie dodam ze nie mogę wbić zadnego innego biega chyba się zakleszczyły biegi jeśli tak to jak do tego się zabrać żeby je odkleszczyc pomocy 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj