stasiex

Jakie macie agregaty uprawowe?

Polecane posty

piotrek30    0

Agregat uprawowy BOMET 2.80m troche przy mały do mtzta ale zawsze to coś... :)


MTZ 80
URSUS C-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stachux    6

mam agregat 3.6m wyprodukowany przez firme u mnie w okolicy i targa go belarus 892


KPK Kumurun Team...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro30    11

EXPom Krosniewice 3.60m ciąga go Zetor 6340 lub Deutz Agroplus 85.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rocki0076    0

Ja mam jak narazie uprawowo siewny z hydropakiem szer 2.7m do Belarusa 820.2 a wcześniej był składany recznie szer3.4m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pablorolnik    2

Ja posiadam agregat uprawowy firmy Dziekan o szerokości 3,20 m a współpracuje z nim Ursus 902.


Farmtrac 690 DT i Farmtrac 675 DT + Tur Ł-104 i Ursus C-360-3P siła pociągowa 43 ha gospodarstwa.
Zapraszam wszystkich z mazowieckiego (i nie tylko) do znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edziu    1

Pół zawieszany Atlas Uni z podwójnym wałem kołeczkowym szer.3m + siewnik Amazone D8 30 Specjal to wszystko ciągnie Pronar 5135 lub Case 5140

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Agregat 2,8m i ursus 3512


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1681

Brona wahadłowa 3m amazone re30+ siewnik nabudowany ad301 special.Do tej pory pracował z nim MTZ82 z82r(trochę słaby podnośnik moc wystarczająca w zupełności)ale padł WOM i MTZ poszedł na sprzedaż(zostały mi bliźniaki).Obecnie pracuję nim Ursus 1014 i ma w nim wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OveR    0

Ja mam Bometa 2.7m ciągneła go 90-tka tzn. 912 Ale teraz Renault ares 550rx ;)

Wiem że mały jak do prawie 100koni ale do warzyw ziemia musi być doskonale uprawiona rozglądamy się nad 3.2-3.4m do reni ;[


________________________
John Deere 6930 4Ever ^^
________________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarek9101    0

ja mam rototiler howarda 3m z hydropakiem ciagnie go fortschritt 303A i bez problemu daje rade i ladnie uprawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miras258    0

pronar 82a i agraegat 2.30m ale jak dobrze pojdzie to moze kiedys 3.60 hydraulicznie skladany ;)


nie ma opierdala... sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dam4
      Witam,
      mam pytanie czy ktoś używał brony wirnikowej aktywnej LXG170 TRX i może wypowiedzieć się na jej temat? Brona ma noże 20cm czy nie będzie to za płytko? Ewentualnie czy ktoś poleci bronę aktywną w przedziale 10-15tyś?
    • Przez Lukas85
      Może ktoś wie ile oleju należy wlać do wanny brony wirowej Amazone ke303? potrzebuje tez informacji z jakim momentem należy dokręcać nakrętki wirników. może ktoś wymieniał w takiej bronie łożyska? nie mam pomysłu jak wydostać bieżnie zewnętrzne z tulei w ramie. po wybiciu wirnika łożyska i uszczelniacz wychodzą ale zostają po obu stronach pierscienie
    • Przez armin089
      Witam poszukuje naklejek takich jak na zdjęciu. 

    • Przez cris10
      Tak jak w tytule. Posiada ktoś brony 6metrowe Batyra z Lublina i może coś o nich powiedziec? Patrząc na wykonanie innych maszyn całkiem schludnie to wygląda. Ewentualnie jakie polecacie 6 metrowe na zębie 20.
    • Przez Jędrek1111
      Szukam opinii na temat agregatu apsp od agrotom . Szczególnie interesuje mnie wytrzymałość ramy i belek łączących wał z ramą główną 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj