stasiex

Jakie macie agregaty uprawowe?

Polecane posty

Gość peres100   
Gość peres100

zetor 12145 agregat aktywny obrotowy + siewnik amazone rpd301 3metry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morowa91    6

Ja mam Bomet-a 3,8 i w zależności od ziemi podpinam go do C-385, 914 lub zetora 12045 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krystian93r    0

Ursus 1201+agregat 4,20 m szerokosci roboczej :) tyle że teraz na miejscu rap są ciężkie brony :) ładnie robi :)

Z góry z tym agregatem,oczywiscie w czasie pracy nie raz szosowa 4 (największy bieg) :):) wtedy to pięknie robi :) tylko szkoda sprzęttu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamiiill    0

U mnie jest agregat uprawowo-siewny FAMAROLA 3m pracuje z pronarem 1025a daje radę tylko przyd do góry podrywa szczegół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafik256    22

Brona wirnikowa Amazone KG 301 (3m) + poznaniak a ciąga to MF 3090 (110 KM)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3872

agrodan combi 3m - obecnie to jest kongskilde combi 3m do tego siewnik kuhn-nodet logiseme m3000 - 3m (nabudowany) całość będzie ciągał zetor 10245


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam siewnik Vaderstad 3 metrowy na zboze i na nawoz o pjemniosci tone zboza i tone nawozu, a ciągam to ursusem 1014 w pulchna orke jak wjade, to za siewnikiem mam rowno i twardo jak na stole. Bardzo dobra maszyna polecam


Pozdrawiam wszystkich rolników z AF:D
Liczy sie siła i potęga Ursus 1014, Deutz Fahr Agrotron 130 i Claas Tucano320
Moc i Wytrzymałość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek99    38

ja mam agregat uprawowy uni mars 4m ktory pracuje z siewnikim kongskilde 4m ciagane sa przez ursusa 1224

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mechaniki    5

Ja mam agregat Ro-maszu z Warki szerokość 2,5m z podwójnymi wałkami a targa go Zetor 6748 a na lżejszych ziemiach to myślę że C-360 też da radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

We wtorek przywieźli nam agregat Brix. Jest używany ale w dobrym stanie. W swoim składzie ma włóke, następnie dwa rzędy łapek i wał zębaty, pełny typu Packer. Agregat ma hydropak na który zaczepimy narazie Poznaniaka a cały zestaw będzie chodził z McCormickiem MTX140.


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasterz    2

witam ja właśnie kupiłem kongskilde vibro compact 3 metry i do tego poznaniaka a targać to ma 1224

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3872
We wtorek przywieźli nam agregat Brix. Jest używany ale w dobrym stanie. W swoim składzie ma włóke, następnie dwa rzędy łapek i wał zębaty, pełny typu Packer. Agregat ma hydropak na który zaczepimy narazie Poznaniaka a cały zestaw będzie chodził z McCormickiem MTX140.

to jednak nie lemken, nie kuhn?


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Henius91    1543

agregat Pol-Mot Warfama 2,70 i drugi tez 2,70 (nie znam firmy) oba na zmiane pracuja z ursusem 912. nie dlugo mam nadzieje kupic agregat uprawowo-siewny 3 m Unii Grudziadz Ares albo Agromaszu do siewnika Amazone D8 30E i mial by wspolpracowac z ursusem 1224.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iron    1037

ja mam 3m. maschio i do tego 3m. hassie ,i musi to ciągnąc 8111, ale kolega ma już u siebie horscha pronto 3dc szok co ta maszyna potrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody3320    6

Witam. Ja mam zestaw famarolu- począwszy od agregatu po siewnik, całość daje agregat uprawowo- siewny 3m. Ciąga to zetor forterra 11441.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dam4
      Witam,
      mam pytanie czy ktoś używał brony wirnikowej aktywnej LXG170 TRX i może wypowiedzieć się na jej temat? Brona ma noże 20cm czy nie będzie to za płytko? Ewentualnie czy ktoś poleci bronę aktywną w przedziale 10-15tyś?
    • Przez Lukas85
      Może ktoś wie ile oleju należy wlać do wanny brony wirowej Amazone ke303? potrzebuje tez informacji z jakim momentem należy dokręcać nakrętki wirników. może ktoś wymieniał w takiej bronie łożyska? nie mam pomysłu jak wydostać bieżnie zewnętrzne z tulei w ramie. po wybiciu wirnika łożyska i uszczelniacz wychodzą ale zostają po obu stronach pierscienie
    • Przez armin089
      Witam poszukuje naklejek takich jak na zdjęciu. 

    • Przez cris10
      Tak jak w tytule. Posiada ktoś brony 6metrowe Batyra z Lublina i może coś o nich powiedziec? Patrząc na wykonanie innych maszyn całkiem schludnie to wygląda. Ewentualnie jakie polecacie 6 metrowe na zębie 20.
    • Przez Jędrek1111
      Szukam opinii na temat agregatu apsp od agrotom . Szczególnie interesuje mnie wytrzymałość ramy i belek łączących wał z ramą główną 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj