stasiex

Jakie macie agregaty uprawowe?

Polecane posty

samesilver    5

ja mam prestona firmy double&record chodzi z samikiem silverem 130 tylko że agregacik jest trochę za delikatny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaxiKing    0

Ja miałem kiedys agregat uprawowy 4,20 m i ciagałem go 1014 a teraz mam mniejszy 3,60 i jest troche za mały ale coz :) do tego agregat uprawowo siewny famarolu 3m i 2 małe stare do 60 ale juz nie sa prwei uzywane wogole jeden tylko uzywam jako spulchniacz w miedzy redlinami w marchwii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniek1480    0

Ja mam agregat uprawowo-siewny unii grudziadz ARES L/Z + POZNANIAK 3m. Oczywiscie siewnik jest podnoszony silownikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Ja mam agregat Kverneland 4,5 metra króry pracuje z Zetorem 10145, a w tym roku kupiłem nowego Bomet 3 metry z podwójnymi wałkami do zetora 7711

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

A ciągam Ursusem 4514 agragat Bury AU36 [3,6m]

Radzi sobie całkiem ładnie [na podorywce/płytkiej orce to nawet na 2 szosowej można poszaleć :) ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2

Ja do Ursusa 3512 i c360 mam agregaty samoróbki szerokości 2.5m (ale nie jestem pewny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozal22    19
ja mam nowy agregat uprawowo-siewny 2,70m i nie wiem czy URSUS 5714 da sobie z nim radę? co o tym myślicie??

Sprawdź go na jakiejś próbie. Ale powinien pójść hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek13    0

Ja ma agregat uprawowy Akpilu 2,80 m ciągam go zetorem 5340 i daję sobie rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lechu    11

Ja mam agregat uprawowo -siewny 3m z Famarolu i ciągniek New Holland TL100A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madwizz    0

Zetor 8111+ agregat uprawowy 3,6m (prod. Moskit), do zimy... aktualnie agregat zastąpił uprawow-siewny 3m i też targa go Zetor ;P


...pozdrawiam Mad_Wizz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja do swojego zetora5340 podczepiam agregat uprawowy 3.8m (33 zeby i 6 walow) niestety ma troche za ciezko.. :D wczesniej ten agregat chodzil przy mtz82

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boku27    226

Ja mam agregat uprawowo-siewny Moskit + Masey Ferguson a ciąga go MTZ 82. Szerokość 3m. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD1052    204

Ja mam agregat uprawowo siewny 3m Niemeyer KR 302 + Amazone D7 super S, ciągam go Ursusem 1614 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laki    0

Ja do swojej Proximy Plus 10541 mam 3m agregat z hydropakiem firmy Agromasz z wałem strunowym i Siewnik Amazone D8 SPECIAL.


Moje koniki to:
Zetor Proxima Plus 10541

Zetor 7211

Ursus c-330 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3828

i jak ci robi ten agregat?

ja slyszalem opinie ze to taki bardzo bardzo delikanty sprzet


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laki    0

Ja też tak słyszałem, że do 07r. to odwalali fuszerkę, ale teraz to go troszkę wzmocnili i zmienili parę szczegułów. Ja jestem jak najbardziej z tego agregatu zadowolony i jakbym miał go kupić jeszcze raz to bym go kupił bez wahania. A tak nawiasem to ta firma Agromasz ściągnęła ten typ agregatu z pierwszych modeli agregatów Unia Grudziądz.


Moje koniki to:
Zetor Proxima Plus 10541

Zetor 7211

Ursus c-330 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sniatek    0

Expom 2,1 m brona spężynowa ciągany C360-3P. Teraz kupuję U385 i muszę kupić nowy do niego. Użytkownicy U385 co proponujecie i jaką szerokość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Lukas85
      Może ktoś wie ile oleju należy wlać do wanny brony wirowej Amazone ke303? potrzebuje tez informacji z jakim momentem należy dokręcać nakrętki wirników. może ktoś wymieniał w takiej bronie łożyska? nie mam pomysłu jak wydostać bieżnie zewnętrzne z tulei w ramie. po wybiciu wirnika łożyska i uszczelniacz wychodzą ale zostają po obu stronach pierscienie
    • Przez armin089
      Witam poszukuje naklejek takich jak na zdjęciu. 

    • Przez cris10
      Tak jak w tytule. Posiada ktoś brony 6metrowe Batyra z Lublina i może coś o nich powiedziec? Patrząc na wykonanie innych maszyn całkiem schludnie to wygląda. Ewentualnie jakie polecacie 6 metrowe na zębie 20.
    • Przez Jędrek1111
      Szukam opinii na temat agregatu apsp od agrotom . Szczególnie interesuje mnie wytrzymałość ramy i belek łączących wał z ramą główną 
    • Przez Mateusz0110
      Witam
      Moze ktoś mi ktoś powie zanim to rozbioee co tam się mogło stać.chodzi o to że dzisiaj w sumie pierwszy raz używałem bronę wirowa maschio 2.5m areał 3ha uprawa pod siew.brona kupiona używana ładna bo wymalowana wszystko chodziło ładnie cicho,dzisiaj w czasie uprawy skrzynia przekładnia nie wiem jak się to dokładnie nazywa bardzo się grzała wręcz była gorąca nawet kolor na ten skrzyni zmienił kolor od przegrzania to raz a dwa bardzo głośno pracuje i 99 procent że hałas dochodzi właśnie z tej skrzyni olej w skrzyni był i jest 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj