stasiex

Jakie macie agregaty uprawowe?

Polecane posty

pawlus224    2624

Ro-masz Warka , 3,00m - do ursusa c-385 na średniociężkie gleby idealnie dobrany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilko    20

Posiadam, 2,7 agregat uprawowo siewny talerze + wał packera firmy grano, sprawdza się super na III kl ziemi. (taką mam najlepszą) nie używam go razem z siewnikiem, ponieważ pompa w ciągniku nie daje rady

Zastanawiam się czy na IV kl ziemi (tej mam najwięcej) nie kupić agregatu uprawowego (kultywator + wałki) około 4,2m. Paliwo takie drogie trzeba szukać oszczędności.

Może ktoś korzysta z takiego agregatu na IV klasach - czy po orce wystarczy jeden przejazd i ziemia jest przygotowana do siewu? Będę wdzięczny za odpowiedz.

Edytowano przez emilko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid3p    364

Na pola kamieniste co polecacie?

Unia ares z zwykłymi redlicami i wałem croscil lub pacer wszystkie kamienie wduszone w glebe -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja posiadam bronę sprężynową lemkena na podwójnym wale strunowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plapla123    8

Ja kupilm w styczniu agregat uprawowy firmy Agro-Factory z wałem przednim hydraulicznie składany szer.3,20 bardzo solidna konstrukcja i na polu też ładnie uprawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian15    0

agregat uprawowy 3m współpracuje z pronarem 82 a prędkość jazdy 12,3 km/h

Edytowano przez damian15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Maschio DC300 + wał Packera 3m


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gambler    5

zakupiłem mało uzywany expom krosniewice wicher" i jestem w trakcie przerabiania go na półzawieszany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rmiecz8   
Gość rmiecz8

Horsch Tiger 6 XL- 6,0m

Edytowano przez rmiecz8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na allegro widzę wiele ofert agregatów uprawowych. I chciałbym aby ktoś podpowiedział jakiej szerokości agregat wybrac do Ursusa C360, ewentualnie C328.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamil103    1

Ja posiadam Agregat talerzowy Grano System 3m z hydropakiem jestem bardzo zadowolony z niego ma już go ponad 2 lata i rewelacja a jak niszczy nieużytki to bajka drzewka takie 1-2m lecą jak zapałki wszystko ten agregat wszystko przerobi nie ma sytuacji że się zapycha.Naprawdę Polecam:D

Edytowano przez Kamil103

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam .Osoby chcące zakupić agregat z AGRO MASZU chcę przestrezec. Tak wygląda po 2 latach na 20 ha.Na zdjećiach widać miejsca w których pękły spawy.

post-55388-0-69354800-1345133580_thumb.jpg

post-55388-0-96785400-1345133625_thumb.jpg

 

Kiedy przyjechali Panowie w sprawie naprawy gwarancyjnej , stwierdzili że to wina spawacza i złego spawu a gwarancji nie uznali.

 

 

ODRADZAM ZAKUP

 

post-55388-0-63396500-1345133740_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    459

Podaj jakieś szczegóły bo takie ogólniki to nic nie wnoszą.


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Witam szukam opini na temat firmy Janpol która produkuje maszyny rolnicze. Chciałbym kupić ich agregat ale nic niemogę o nich znaleść. Jak z jakością ich maszyn.Mile widziane odpowiedzi na maila. goliat1603@wp.pl Z góry dziękuje.
    • Przez dam4
      Witam,
      mam pytanie czy ktoś używał brony wirnikowej aktywnej LXG170 TRX i może wypowiedzieć się na jej temat? Brona ma noże 20cm czy nie będzie to za płytko? Ewentualnie czy ktoś poleci bronę aktywną w przedziale 10-15tyś?
    • Przez Lukas85
      Może ktoś wie ile oleju należy wlać do wanny brony wirowej Amazone ke303? potrzebuje tez informacji z jakim momentem należy dokręcać nakrętki wirników. może ktoś wymieniał w takiej bronie łożyska? nie mam pomysłu jak wydostać bieżnie zewnętrzne z tulei w ramie. po wybiciu wirnika łożyska i uszczelniacz wychodzą ale zostają po obu stronach pierscienie
    • Przez armin089
      Witam poszukuje naklejek takich jak na zdjęciu. 

    • Przez cris10
      Tak jak w tytule. Posiada ktoś brony 6metrowe Batyra z Lublina i może coś o nich powiedziec? Patrząc na wykonanie innych maszyn całkiem schludnie to wygląda. Ewentualnie jakie polecacie 6 metrowe na zębie 20.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj