Skocz do zawartości

Zdjęcie

Brak wskazań zegarow

10 odpowiedzi na ten temat

#1 Share JAREKw85

JAREKw85

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 08 sierpień 2015 - 13:26

Brak wskazań zegarow Hej :) jako ze to mój pierwszy post to chciałbym przywitać Was wszystkich :) teraz do rzeczy... Pacjentem jest Renault 103 14 tx z 92 (???) roku ktorej szczęśliwym właścicielem jestem od miesiąca. mam z nim pare drobnych problemów:
1. Nie pokazuje mi stanu paliwa. Od tego zbiornika pod maska sa odpiete kable od plywaka ale zeby chociaż pokazywalo stan z tego zbiornika pod siedzeniem... Jak sie do niego dostać zeby sprawdzic czy wszystko jest ok? Czy jest jakis bezpiecznik lub przekaźnik ktory tym steruje a mogl sie zepsuc?
2. Caly czas swieca mi się światła stop po włączeniu zapłonu. Odpinalem czujnik stopu ale nic to nie daje. co moge z tym zrobic wg Was?
3. Podczas jazdy na wprost z malymi zakretami musze kierownica kręcić dalej niz wymaga tego dany zakret. W efekcie czego po przejechaniu jakiegos kilometra kierownica jest obrocona o 360' a kola sa prosto.czy mozna kasowac luzy na kierownicy zebym juz nie mial wrażenia jakby nie trzymały frezy na drążku?

Pozdrawiam :)

Edytowany przez JAREKw85, 08 sierpień 2015 - 13:28.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Brak wskazań zegarow Dzisiaj, 23:44
  •  

#2 Share izydor6280

izydor6280

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3430 postów

Napisany 09 sierpień 2015 - 08:11

Brak wskazań zegarow

zapewne to rok pierwszej rejestracji, bo ta seria była klepana do 89  ;)

1. w dolnym pływak jest po prawej stronie, zwal koło i będziesz miał jakiś dostęp

próbowałeś podłączyć górny ?

od siebie proponuję założyć bezbarwne węże na połączeniu i od dołu, będzie bez problemów

2. trochę dziwne, bo po odpięciu czujnika przerywasz obwód, do takich rzeczy lepiej poszukać w okolicy magika, który się na tym zna i ma odpowiednie graty, bo na odległość ciężko coś powiedzieć

3.taki urok hydraulicznego układu, choć możesz mieć coś nie tak z orbitolem lub siłownikiem, może ktoś założył o innym przepływie

Polska B

#3 Share JAREKw85

JAREKw85

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 09 sierpień 2015 - 10:48

Brak wskazań zegarow Izydor podlacze gorny zbiornik jak znajde chwile. Juz próbowałem ale mam problem bo wisi mi wolny kabel ktory prawdopodobnie prowadzi do zbiornika i ma dwie wpinki (dziewczynki) a na górze zbiornika jest kostka na trzy wpinki (chłopcy) czyli gdzieś zginął jeden kabel z tej instalacji. Z resztą problemów sobie z czasem poradzę. :)

#4 Share izydor6280

izydor6280

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3430 postów

Napisany 09 sierpień 2015 - 11:42

Brak wskazań zegarow

o ile dobrze pamiętam to tam są podłączone 2 kable  ;)

Polska B

#5 Share deutzdx85

deutzdx85

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 10 sierpień 2015 - 09:23

Brak wskazań zegarow Mam problem mojej renowce 110-54 wskaznik paliwa dolnego zbiornika nie dziala. gdy zjezdzam z gory to raz pokazuje a raz nie a gdy zjade na rowne to juz wogule nic nie pokazuje znaczy stoi ponizej zera gorny zbiornik dobrze pokazuje bezpieczniki sa cale i probowalem kablami ruszac ale nic nie dalo. Prosze o pomoc bo tak na pale sie ciezko jezdzi

#6 Share JAREKw85

JAREKw85

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 12 sierpień 2015 - 20:12

Brak wskazań zegarow Coś tam dzis zajrzałem i wnioski: jest uszkodzony zegar od dolnego zbiornika i pokazywać stanu paliwa nie będzie. W związku z tym mam pytanie: ciężko mi będzie kupić sam taki wskaźnik i czy bede mogl go zastąpić okraglym z np zetora ? Byłby zamocowany na górze deski rozdzielczej lub z boku. A kable by byly poprowadzone w miejsca odpowiadające starym zegarom. Co Wy na to?

Odnośnie problemu ze światłami stop które ciągle się paliły to problemem był stycznik przy pedale hamulca który był uszkodzony. Już jest naprawione i działa jak trzeba :)

Edytowany przez JAREKw85, 13 sierpień 2015 - 10:35.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share izydor6280

izydor6280

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3430 postów

Napisany 13 sierpień 2015 - 10:33

Brak wskazań zegarow

wskażnik kupisz bez problemu, tylko cena  <_<

http://www.bima.pl/p...LT-ORYGINAL/286

podłącz sobie pod jeden zegar przez przełącznik, jak w starszej serii

Polska B

#8 Share JAREKw85

JAREKw85

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 13 sierpień 2015 - 11:31

Brak wskazań zegarow no drogo :( a może podpiac dolny zbiornik pod górny zegar ? Jeśli nie da rady to spróbuje z nowym zegarem

#9 Share izydor6280

izydor6280

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3430 postów

Napisany 13 sierpień 2015 - 13:57

Brak wskazań zegarow

możesz podpiąć i sam dolny  ;)

ale dasz jakiś przełącznik jak przy kierunkowskazie w ursusie i masz wskazania z obu

Edytowany przez izydor6280, 13 sierpień 2015 - 13:58.

Polska B

#10 Share JAREKw85

JAREKw85

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 13 sierpień 2015 - 17:35

Brak wskazań zegarow a mógłbyś mi tak łopatologicznie wytłumaczyć gdzie mam się wpiąc z kablami żeby z pomocą przełącznika mieć wskazania z obydwu zbiorników ? To bym się jutro za to wziął. Będę bardzo wdzięczny :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share izydor6280

izydor6280

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3430 postów

Napisany 13 sierpień 2015 - 19:42