Skocz do zawartości

Zdjęcie

case 684

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share ohujalec

ohujalec

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 07 sierpień 2015 - 22:54

case 684

Witam jestem tutaj nowy. Mam problem z moim casem 684 którego od niedawna jestem posiadaczem. Gdy jade z góry to ciągnik sam od siebie się rozpędza . Nie wyskakują mu biegi ale gdy tylko uwidzi jakąś troszke większą górkę to zaczyna gnać i trzeba mu hamować nawet jadąc na pusto na biegach terenowych. Może ktoś z kolegów jest posiadaczem takiego ciągnika albo ktoś mógłby mi doradzić jaka może być tego przyczyna.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
case 684 Dzisiaj, 06:07
  •  

#2 Share RaNNdaP

RaNNdaP

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 09 sierpień 2015 - 09:43

case 684 Nwm czy to może być w twoim case ale kolega miał w zetorze crystalu,tak że czasami dostawał obroty i winna była pompa paliwa podawała czasami za dużo paliwa. Więc sprawdź u sb czy z pompa jest ok.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share ohujalec

ohujalec

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 12 sierpień 2015 - 20:33

case 684

Ale w tym jest właśnie problem że obroty silnika się nie zmieniają. dodam jeszcze że nie dziela dzwignia do wlaczania półbiegów

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share andrzej78

andrzej78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 229 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja

Napisany 13 sierpień 2015 - 11:08

case 684

Większość ciagników posiadających półbiegi ,ma w skrzyni sprzęgła jednokierunkowe (w case czesto były łożyska jednokierunkowe) rozwiazania tego nie znam,może pomocny będzie katalog części.Element o którym pisze to 402566R1,przyczyna może też tkwić w samym sprzęgle półbiegów.

Edytowany przez andrzej78, 13 sierpień 2015 - 11:17.

Dodaj odpowiedź