Skocz do zawartości

Zdjęcie

T25 Nie chcę zapalić pomocy

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share adas1999

adas1999

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów

Napisany 07 sierpień 2015 - 08:04

Witam mam taki problem z t25 a mianowicie zapalił normalnie ale jak wyjechałem z stodoły to zgasł poprzedni właściciel powiedział że rurka w zbiorniku jest od dołu i jest wystawiona do 6 litrów i ja miałem właśnie tyle czy mógł się zapowietrzyć cały układ czy gdzieś jest zatkana  rurka? Ciągaliśmy władka z 4 razy i zapalił ale dostał takich obrotów w ogóle nie reagował na gaz jak się ustawiło to za chwile sam silnik dodawał sobie obrotów dymił nie miłosiernie dużo po chwili zgasł i do tej pory nie chce zapalić, nawet nie chce iść dymek z komina. Co może być proszę o pomoc i jak prawidłowo odpowietrzyć władka? I czy przedmuchać wszystkie przewody paliwowe? PROSZĘ O SZYBKĄ POMOC !!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
T25 Nie chcę zapalić pomocy Dzisiaj, 23:10
  •  

#2 Share vademecum

vademecum

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 315 postów

Napisany 07 sierpień 2015 - 08:16

T25 Nie chcę zapalić pomocy Kolego wlej z pół baku paliwa, spóść z odstojnika syf jeśli jest. Odkręć odpowietrznik na filtrach, i pompój do momentu pojawienia się paliwa bez powietrza, piany i pompując zakręć odpowietrznik, pompój aż usłyszysz przelew do zbiornika. Potem odkręć 1 przewód wysokiego ciśnienia wystarczy kilka obrotów nakrętki na rurce. Włącz odprężnik i kręć 20 sekund dopuki nie zacznie iść paliwo z przewodu wysokiego ciśnienia rób przerwy po 5 min. i kręć znowu 20 sekund. Powiedz czy nie lałeś oleju do pompy ?

#3 Share adas1999

adas1999

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów

Napisany 07 sierpień 2015 - 09:16

Nic nie lałem

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Kristoffer

Kristoffer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 460 postów

Napisany 07 sierpień 2015 - 11:54

T25 Nie chcę zapalić pomocy Kolega dobrze zapytał z tym olejem bo coś się zacina w pompie bo jak by był zapowietrzony tylko to nie wyszedł by na takie obroty.

#5 Share kamil721

kamil721

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 07 sierpień 2015 - 19:18

T25 Nie chcę zapalić pomocy Moze byc zapchana pompka paliwowa. A jak dymi to wymien olej w silniku

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share vademecum

vademecum

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 315 postów

Napisany 07 sierpień 2015 - 19:41

T25 Nie chcę zapalić pomocy kego,sam kiedyś nalałem se oleju tam gdzie nie trzeba i palił i gasł, wyciągnąłem olej i wlałem tam gdzie trzeba i odpalił ,ormalnie