mrc1005

Zakład Mechaniczny Jan Bareła - opinie

Polecane posty

mrc1005    53

Witam,

 

Miał ktoś z was styczność z "Zakładem Mechanicznym Jan Bareła" mieszczącym się w Woli Przerębskiej koło Przedborza pow. radomszczański woj. łódzkie? 

Użytkujecie maszyny wyprodukowane przez ww firmę. Jak wygląda sprawa jakości i trwałości wykonania maszyn? Przymierzam się do zakupu pługa 3x35 do mojego ciągnika 62km i chciałbym poznać wasze opinie.

 

Dziękuję za odpowiedzi. 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asharot    446

Drugi raz nie kupił bym nawet oryginału,wolał bym kupić używany zachodni.

Nie dość że trwalszy to pole po orce nawet C-360 jest gładkie i równe jak na stole.


Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrc1005    53

Obrotówki są dostępne, w dobrym stanie ale zagonowe to ciężko żeby coś znaleźć ciekawego ... w okolicy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trys    0

kup sobie dwójkę obrotową lub dwa +1 tylko jakąś zachodnią  całkiem inna robota miałem 3 grudziądza i zamieniłem na dwie skiby z overuma i teraz śmiga aż miło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalbolek    1

Witam, niedawno zakupiłem agregat ścierniskowy właśnie od tego producenta. Po godzinie pracy agregatu śruby mocujący łapki poobcinały się, sprężyna się skrzywiła oraz resory od talerzy się powyginały. Gdy zadzwoniłem do właściciela i poinformowałem go że chcę agregat zwrócić zwyczajnie się rozłączył. Właśnie od tego momentu nie odbiera ode mnie telefonu.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrc1005    53

W takiej sytuacji tylko załatwiać przez adwokata albo urząd ochrony konsumenta. Możesz go postraszyć fotką na agrofoto ... ciekawe co powie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek1m    2

dołączę się do tematu

 

Mam pług zagonowy trzy skiby od tego producenta 10 lat.  Zużycie elementów roboczych po tym czasie większe niż w starym pługu dwuskibowym, który obrobił 5-6 razy tyle.

 

Podsumowując:  słabiutko.

 

Miałem też przetrząsacz karuzelowy do siana - nie polecam.

 

 

Jedyna zaleta tych maszyn - cena.

 

Zalecam jednak dołożyć do czegoś lepszego.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2345

Witam ma ktos moze do czynienia z pkugiem jednobelkowym tego producenta? Na pierwszy rzut oka zerzniety z uni

Edytowano przez robi57362
  • Thanks 1

jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Luba
      Witam wszystkich bardzo serdecznie,
       
      Wraz z grupą przyjaciół tworzymy portal dla rolników. Głównym celem przedsięwzięcia jest stworzenie oprogramowania które wyeliminowałoby papierową dokumentację prowadzoną w gospodarstwie.
       
      Sam jestem rolnikiem i doskonale zdaję sobie sprawę, że temat jest bardzo rozległy, dlatego chciałbym Was prosić o propozycje funkcjonalności które wg Was powinny się w takim portalu znaleźć. Głównie chodzi o rzeczy związane z dokumentacją (rejestrami, ewidencją, książkami), którą trzeba prowadzić albo nie trzeba ale i tak się prowadzi dla siebie. Jeżeli macie jakieś inne sugestie to oczywiście też będą mile widziane.
       
      Pozdrawiam,
      Luba
    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez JANCZAK1176
      Witam  potrzebna instrukcja napraw ciągnika  NH TD 95D   , chodzi o silnik   lub serwisówka  podzieli się ktoś ,odpłatnie PW
    • Przez adamson330
      Witam
      Zastanawiam się nad zakupem agregatu talerzowego półzawieszanego AMJ AGRO ATOS DRIVE. 

      http://amjagro.pl/agregat-talerzowy-atos-drive/#specyfikacja
      Talerze fi 560. Brać piasty bezobsługowe?
      Mój sąsiad ma ich bronę talerzową  i sobie chwali.
      U mnie maszyna chodziła by docelowo w bezorce może wyjątkowo po orce. Gleby średnie i lekkie. Uprawa QQ na ziarno i inne.
      Na razie MTZ 82 z szerokimi oponami + solo ATOS DRIVE. W przyszłości Ciągnik > 130 KM+ Siewnik 3m na redlicach talerzowych.
      Agregat używany by był do uprawy ściernisk, niszczenia poplonów, siewu. Na głęboko robić będę gruberem 4 belkowym i głęboszem.
      Jakie macie opinie o tej  firmie i o maszynach przez nich produkowanych (zwłaszcza tej maszynie). Ewentualne sugestie i alternatywy?
      Z góry dziękuje za pomoc
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj