Skocz do zawartości

Zdjęcie

Operator prasy

9 odpowiedzi na ten temat

#1 Share staszek94

staszek94

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 03 sierpień 2015 - 20:47

Operator prasy

ile wziac na godzine za prasowanie, czyims sprzetem ? Chlop nie mial kogo posadzic na ciagnik, wiec zadzwonil mi czy przyszedlbym do niego prasowac slome u jego klientow.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Operator prasy Dzisiaj, 18:23
  •  

#2 Share wojtal24

wojtal24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1700 postów

Napisany 03 sierpień 2015 - 21:09

Operator prasy 10-15zl za godzinę pracy
ZETOR TEAM

#3 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 995 postów
  • Zainteresowania:Bydło mięsne

Napisany 04 sierpień 2015 - 06:01

Operator prasy 20 zł spokojnie

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

#4 Share bratrolnika

bratrolnika

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 958 postów

Napisany 04 sierpień 2015 - 14:55

Operator prasy

u nas płacił 30zł za godzinę pracy na 3512+Z-224/1 lub Pronar 82+Z-569/1, zależy na którego była potrzeba

#5 Share stg

stg

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 629 postów
  • Zainteresowania:Hodowla królików, handel, remontowanie i budowa maszyn rolniczych, historia

Napisany 04 sierpień 2015 - 16:40

Operator prasy

hehe 10zł to ja bym się wcale na prasę nie wybierał. U mnie w okolicy kombajniści zaczynają się od 30zł/godz to za prasowanie tak co najmniej 20zł, bo za 10 to są o wiele lżejsze roboty.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share bieniek_88

bieniek_88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, survival.

Napisany 05 sierpień 2015 - 13:28

Operator prasy Toż to takich stawek nawet w mieście nie ma. I chłopu na wsi jest źle jak dostaje 3 dychy na godzinę? Za 10 złotych to chyba do łopaty.

Jakie są te lżejsze prace za 10/h?

#7 Share MariuszE38

MariuszE38

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 299 postów

Napisany 05 sierpień 2015 - 18:16

Operator prasy

50 złotych

#8 Share stg

stg

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 629 postów
  • Zainteresowania:Hodowla królików, handel, remontowanie i budowa maszyn rolniczych, historia

Napisany 05 sierpień 2015 - 19:29

Operator prasy

bieniek _88 według mnie lżejsze prace to stanie w kolejce na skup(stanie w kolejce trwa ok 7-12 godzin i stoimy w nocy, ewentualnie do południa jak jest spora kolejka), pilnowanie rozładunków zboża(tylko sobie stoję, pilnuję żmijki żeby się nie przesypać i kilka razy wsiadam do ciągnika żeby trochę kiper podnieść i na końcu zostaje ok 150-200kg zboża w rogach obok zasuwy to przegarniam w 2-3 minuty pod szyber i czekam na następny transport, ostatnio to miałem 11 godzin pracy a pracowałem ok 5-6 godzin a resztę sobie siedziałem. Do tego w robocie mam obiad(dwudaniowy) i kolację(razem obiad i kolacja ok 40 minut-godzina przerwy(godziny pracy w tym czasie się liczą). Lekka robota to też malowanie, remontowanie i przygotowywanie do pracy sprzętu. Tak że 20 zł to jest takie minimum na prasie.

Kto napisał że 3 dychy to mało? Bo ja nie, napisałem że od trzech dych to się kombajniści zaczynają.

#9 Share songo

songo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 383 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, mechanika

Napisany 06 sierpień 2015 - 13:32

Operator prasy

jak ciągnik klimatyzowany to można za dychę robić :D a jak praca w gorących warunkach to tak myślę że te 15 można wziąć ;) 20 to trochę dużo już, bo prasowanie to jak dla mnie lekka robota, gorzej z upałem w kabinie :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share Mikruss

Mikruss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1156 postów

Napisany 15 sierpień 2015 - 11:48

Operator prasy

jak dobry traktorzysta co sobie sprzęt umie sam przygotować i drobniejsze awarie samemu usunąć  to 20-30 zł (belarką na godzinę można zarobić 200-400 zł więc te 20 zł to nie jest wygórowana cena).

Kombajnista to tez mi sie wydaje ze minimum 30 zeta bo tam to juz trzeba umieć co nieco.

Co do wypowiedzi tego typu że w mieście takich stawek nie ma to wsadźcie je sobie głęboko w d*pe, bo operator to nie jest łatwa robota, szczególnie jak dostanie stary sprzęt w łapy ( sprawny ale wiadomo obługę trzeba troche znać jak i mechanike itp), to trzeba mieć łep na karku jadąc na pole w gorączke gdzie daje ponad 30 st w cieniu.

po drugie jest to praca sezonowa więc też inaczej płacona.