5314

Jaki TUR do ciągnika 5314

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
5314    0

Mam zamiar kubić tura lecz niewiem jakiej firmy i model wyprać.Jeśli możecie doradzcie.


..::-U-R-S-U-S-::..
moc , potega , siła , niezawodnosc , klasa , wytrzymalość , to tylko kilka zalet tej maszyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greg93    4

Tur-4 z polmotu ,Tur-12 hydrametu ,Ł-104 z Agromaszu takie polskie ładowacze pasują na ten ciągnik.


Ursus & JD Rulezzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

a jakie ceny który jest najtańszy z tych wymienionych, bo pol mot 4 podejrzewam że najdroższy będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erni    2

wszystkie podpinane sa na szybkozlacza? a jak tur jest podpiety to nie mozna np zapinac przyczepy na szybkozlacze itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greg93    4

To zależy bo można bezpośrednio pod pompę podłączyć.


Ursus & JD Rulezzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greg93    4

A czemu nie Stolla :huh: ?? ja na swojego nie narzekam a pozatym popatrz na odpinanie od ciągnika w tym linku co podałeś ;)


Ursus & JD Rulezzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja polecam Stolla do tego trakora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuki19    2

Parametrawmi owszem (podobno licencja stolla) ale cenowo też zbliżony do stolla :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek5011    3

Witam otóż posiadam ursusa 5314 i mam przy nim tura metal-fach t-229/1. Przy zakładaniu tura mechanicy podłączyli go pod złą pompę. Tą dodatkową. I otóż chciałbym go podłączyć pod tą pierwszą <rozdzielacze> , ponieważ tą dodatkową muszę włączać i wyłączać. I tu do was pytanie jak to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz5714    11

No musi to tak byc. Tur podnosi szybko jak jest załączona druga pompa, w tedy chodzą obydwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz5714    11

Powinni podłączyć żeby tur pracował na dwóch pompach ;)

A jak są podłączone głowne przewody? wcinali sie w instalacje czy z tyłu do rozdzielacza?

Edytowano przez Lukasz5714

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek1977    1304

Tur powinien być podpięty pod tylne wyjścia hydrauliczne i potem ty wybierasz ,czy działa jedna pompa i dwie razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten sam problem tylko z turem przy 4514, rozwiązałem go sam (z pomocą kolegów z agrofoto:) )Też mam 2 pompy i podpięli mi pod jedną, przepiąłem na 2 i teraz śmiga:) Prześlij zdjęcia jak masz podpiętego tego tura. Odezwij sie na gg, dam Ci maila, jak bede mógł to pomoge:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bboyUrsus    10

Ej kolego @zetorek5011 a czemu nie pogadasz z tymi mechanikami? ;)

pewnie coś za zakładanie tura wzieli wiec niech to zrobią tak jak powinno być a nie ty się martwisz <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DAMIAN8    0

gdzie orginalnie montuje się rozdzielacz do tura w 5314? jeśli ma ktoś jakeś fotki to niech wstawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arturek    1

Czy może ktoś dokładnie napisać, przesłać schemat podłączenia aby wpiąć przewody od tura bezpośrednio do pompy pod siedzeniem w 5314, żeby działał jak nalezy, w tej chwili mam podłączone do gniazd tylnych hydraulicznych i jest bardzo wolny, trzeba gazować żeby uzyskać efekt i nie jest to jak nalezy, co może być przyczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
traktorista    0

Witam! przymierzam się do zakupu ładowacza czołowego do ursusa 5314. Tur potrzebny jest przedewszystkim do wyciągania obornika z pod owiec i do układania bel. Moje pytanie brzmi: co sądzicie o ofertach z allegro mało znanych firm? Jak myślicie, jakość tych ładowaczy będzie dużo gorsza od tych produkowanych pod znanymi polskimi markami typu POL MOT, HYDROMETAL itp? Pytam bo z tego co dzwonie i sie orientuje różnica w cenie pełnego zestawu o jakim myśle wynosi od 3 tys w góre. wrzucam pare linków

http://moto.allegro.pl/ladowacz-czolowy-knoch-solidny-i1884255317.html

http://moto.allegro.pl/ciagniki-ladowacz-czolowy-tur-nowe-i1868425160.html

http://moto.allegro.pl/ladowacz-czolowy-metal-fach-t229-1-t229-tur-tury-i1842541580.html

Który najlepszy? Doradzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

    • Przez pitur13
      Witam. Proszę o pomoc jak ustawić te wałki bo na zębatkach jest tyle znaków że mam mętlik 😕

    • Przez Marcin70707
      Witam. Chcę od restaurowac mojego Perkinsa w takim stanie jak wyszedł z fabryki w 1988😊. Dlatego potrzebuje kodów lakieru bloku i blach. Gdyby ktoś mógł mi je udostępnić byłbym bardzo wdzięczny😊. Szukam również szablonu to namalowania napisów na masce. Bardzo proszę o kontakt jeśliby ktoś miał bądź też proszę aby ktoś mi podał wymiary napisów i jak byłoby najlepiej je wykonać żeby wyglądało to estetycznie a nie "w miarę". Serdecznie pozdrawiam 😊😊😊

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj