Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kirowiec t 150 k

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Simsoniacz

Simsoniacz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów
  • Zainteresowania:Stara motoryzacja, lotnictwo, podróże, modelarstwo i sztuka ogólnie pojęta :)

Napisany 01 sierpień 2015 - 13:48

Kirowiec t 150 k

Witam! Ostatnio nabyliśmy Kirowca t 150 k '82 i muszę doprowadzić skrzynię (nie idzie znaleźć biegów, znajduję tylko R,1 i 2 chyba..) do porządku.. Półbiegi również ktoś zblokował na stałe jak mi poprzedni właściciel powiedział. Również baardzo ciężko się kręci, tzn na wyższych obrotach idzie ukręcić ale tak się nie da jeździć :( ale z układem kierowniczym to takiego problemu nie będę miał, bo podejrzewam, że główną sprawczynią problemu jest pompa. Głównie prosiłbym o pomoc w sprawie tej skrzyni, a dokładniej prosiłbym oschematy, książki napraw bądź katalogi częśći jeśli ktoś ma :) Posiada ktoś wgl taki sprzęt tutaj?Jeśli nie w tym dziale napisałem to z góry przepraszam!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Kirowiec t 150 k Dzisiaj, 09:17
  •  

#2 Share szwagier84

szwagier84

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 01 sierpień 2015 - 15:34

Kirowiec t 150 k Witam kiedyś miałem taki ciągnik ale awarii skrzyni mnie było. Postaram się poszukać katalogu i książki obsługi tylko nie pamiętam czy nie sprzedałem razem z ciagnikiem.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share Simsoniacz

Simsoniacz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów
  • Zainteresowania:Stara motoryzacja, lotnictwo, podróże, modelarstwo i sztuka ogólnie pojęta :)

Napisany 01 sierpień 2015 - 16:37

Kirowiec t 150 k

Ooo byłbym bardzo wdzięczny, chętnie odkupiłbym to nawet, bo robię XT3'eta na oryginał z prawie wszystkimi szczegółami :) U mnie nie będzie za dużo pracował w polu, bardziej jako eksponat będzie :D Przygarnąłbym równiez info o kirowcach na części w kujawsko- pomorskim! :)

Edytowany przez Simsoniacz, 01 sierpień 2015 - 16:38.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share jasko1993

jasko1993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 253 postów

Napisany 01 sierpień 2015 - 18:26

Kirowiec t 150 k

Przed Grudziądzem od strony Brodnicy (nie pamiętam dokładnej miejscowości) miał gościu na złomie kilka takich zabytków