traczyk

john deere w540 vs lexion 530

Polecane posty

traczyk    1

Chodzi mi dokladnie o zalety i wady bo wiem ze w540 sieje ale jak z wydajnoscia porównując

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Rolnik85
      Witam Zwracam się do wszystkich którzy mogą mi coś powiedzieć na temat WW kombajnu interesuje mnie jego awaryjność spalanie wydajność (w praktyce). Zastanawiam się nad tym stworem i potrzebuje informacji .
    • Przez mechatronik
      Zapowiedź nowości na ten rok. Zmodernizowany zestaw podsystemów z roku 2012 dla większości obecnie produkowanych kombajnów. Wygoda obsługi znana z kombajnów najwyższej półki teraz dostępna także dla tańszych maszyn.
       
      http://www.youtube.com/watch?v=Uzg_1SyF8GU
       
       
       
       
      YouTube farmin-poland.Tv
       
       
      Pozdrawiam
      RAPITRONICS
    • Przez jarku98
      Witam
      Stoję przed wyborem kombajnu głównie na usługi . Kombajny mają podobną cenę i wydajność. kombajn będzie brany na różnicowanie i muszę zmienić wnisek z siewnika na kombajn i dlatego muszę wybrać markę , a kombajn będzie zamawiany dopiero po żniwach .Co byście polecili chodzi mi głównie o wytrzymałość , spalanie , wygodę pracy i wartość przy odsprzedaży ?
    • Przez hunter871
      Witam
      Koledzy jakie macie nastawy w lexionie przy koszeniu jeczmienia ozimego chodzi mi o klepisko, obroty młocarni, wiatr? bo próbuje załadowac nastawy class i cos nie wchodza
    • Przez nabogato
      Jakie mogą być przyczyny gubienia ziarna na wytrząsaczach?? aby nie gubić muszę jeździć bardzo wolno. Słomy jest sporo 4-5t/ha ale i tak wydaje mi się że powiano iść to szybciej. Rożne ustawienia kombajnu nie przynoszą większego skutku. Jedyne czego nie ustawiałem to fartucha za odrzutnikiem, cały czas jest ustawiony luźno w najniżej pozycji. może podnieść go wyżej? macie może jakieś inne pomysły?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj