multico

dronningborg d1900 pas napędu sieczkarni

Polecane posty

multico    0

Witam!

Potrzebuje pomocy w doborze długości pasa do sieczkarni do do Dronningborga d1900.  

Podejrzewam że to będzie 22x5200 ale dostępny w sklepie mam tylko 22x5314 (od Bizona) Proszę o pomoc, bardzo proszę,  bo żniwa a ja pasa nie mam:) i nie wiem czy zamawiać czy od Bizona kupić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonkszi    66

Jak klin paska jest taki sam i te pasek ci wejdzie na koła możesz założyc tylko pytanie czy ci napinacza starczy??.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
multico    0

Sam sie nad tym zastanawiałem czy napiąć w razie czego się go da.  Jak kupie i za długi to kasa w błoto... ech poczekam może ktoś zna wymiary albo ma katalog i zechce pomóc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
multico    0

Niestety oddać się już nie da, takie u nas w sklepie ma zasady, pasów nie przyjmuje. Podjechałem do gościa z katalogiem i dostałem oznaczenie pasa - 41987300, a w necie znalazłem rozmiar dla tego pasa: długość nominalna 5200 (5182-5267) profil c klin 22 do 14. To tak gdyby ktoś szukał. 

Pozdrawiam wszystkich i życzę jeszcze kilku dni pogody... aby do końca żniw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Maciejos_47
      Witam poszukuje pasa klinowego napędu sieczkarni w kombajnie zbożowym new holland tc56 chodzi mi o stary typ tego paska numer jaki znajduje się na pasku to 9351.0102.00
      Jak próbuje wszukac ten pasek to wyskakuję mi tylko nowy typ tego paska 
    • Przez Kassia10
      Czy ktoś wie gdzie dostanę pompkę zasilającą do new holland clayson 8030?
       


    • Przez Sailas2277
      Witajcie. 
      Posiada ktoś może katalog części zamiennych do International 8-41 ??
      Pilnie potrzebny do nowego nabytku. 
      Z góry dziękuję za odpowiedź.
    • Przez Mati5654
      Zakupiłem laverda i szukam kogoś kto ma taki kombajn żeby się trochę dowiedzieć 
    • Przez Patryk7206
      Witam, potrzebuje pasek do sieczkarni do kombajnu laverda 3700, bo kupiłem kombajn w tym roku a nie mam tego paska i potrzebuje ten numer paska jakby ktoś miał ewentualnie sklep co można w nim kupić części do laverdy 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj