Skocz do zawartości

Zdjęcie

Słoma na podsiewaczu i na sitach

44 odpowiedzi na ten temat

#41 Share jarciu11

jarciu11

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 76 postów

Napisany 28 lipiec 2015 - 07:24

Wydaje mi się że z odrzutnika powinien być na zewnątrz wariatora a wewnątrz czyli blizej ramy kąbajnu do wentylatora w tedy zwiekszanie wiatru jest gdy korbka kręcisz w prawo a u ciebie pewnie jest na odwrót. To poza tematem nie dotyczy zapychania.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Słoma na podsiewaczu i na sitach Dzisiaj, 01:29
  •  

#42 Share Tomaszeek

Tomaszeek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów

Napisany 28 lipiec 2015 - 18:24

Słoma na podsiewaczu i na sitach Kosz sitowy do wymiany bolce powyrywane

#43 Share jarciu11

jarciu11

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 76 postów

Napisany 28 lipiec 2015 - 23:31

Więc miałem racje. Z 5 razy w zeszłym roku zapchałem bizona podsiewacz niby chodził Ale z  pełnymi obrotami bardziej podskakiwał niż się przesówał na koniec tak wywineło podłoge że ręce opadły. jak masz w pełni sezon to pospawaj bolce i do końca prześmigasz zrobisz remont po sezonie. mówilem że ten bizon musi chodzić. pozdrawiam i bezawaryjności . Wiem jak to jest gdy wszyscy koszą a ty stoisz.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#44 Share Tomaszeek

Tomaszeek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów

Napisany 29 lipiec 2015 - 09:16

Słoma na podsiewaczu i na sitach Nie jeszcze sezon u nas nie ruszyl dopiero rzepaki ida a podsiewacz chodzil bo go popychal kosz dzis wszystko rozbiore wyrzuce stary i wrzuce nowy tu nie ma doczego go spawac widac ze to juz bylo lepione dzieki

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#45 Share jarciu11

jarciu11

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 76 postów

Napisany 29 lipiec 2015 - 22:17

A to ok u mnie było to samo wyrwało bolce i podłoge popychalo tyle o ile. nowy kosz najpierw powieś na wieszakach poruszaj nim kilka razy przód tył niech się ułoży zanim zakręcisz ramiona napędzające go zobacz czy z jednej i drugiej strony masz jednakową odległość między ramionami napedu a czopem w koszu musisz mieć idealnie jednakową odległość róznice niweluj podkładkami wtedy będziesz miał pewnosc że po dniu pracy nie porozrywa ci nowego kosz\. Pozdrawiam i beawaryjności.