Gacuseks

Vogel Noot M 850

Polecane posty

Gacuseks    2

Mam pytanie czy Ursus 1012 bez problemu będzie chodził z pługiem Vogel Noot M850 4skiby, na ziemiach powiedzmy 4 czasami 3 klasy, waga 885 kg ?

Jak ten pług się sprawuje w użytkowaniu ?

Można zobaczyć foto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
menos    7

ja mam taki pług ciągam go proximą 8441 i chodzi bardzo letko jak dla mnie to jest duzo lepszy niz unia polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Będzie sobie radził ten Ursus z tym pługiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gacuseks    2
ja mam taki pług ciągam go proximą 8441 i chodzi bardzo letko jak dla mnie to jest duzo lepszy niz unia polecam

Czy możesz doradzić na co zwrócić uwagę przy zakupie używanego pługa, ile kosztuje odkładnia i lemiesz, oryginał lub zamiennik ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drzewis98    8

ej nie wiecie po ile nowe stoją te pługi bo szukałem i znaleśc nie mogłem, a opinie ten pług ma bardzo dobrą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

w plugach to na www.traktorpool.de zobaczysz jak chodza. z tym plugiem to bedzie dobrze chodzil bo przeciez jaka tam jest cienka rama i wszystko inne.


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RobertN    1

Posiadam ten pług. Jest ok tylko w moim wypadku jest jedna wada:mam zakamienione pola i pocieło juz kilogramy zabezpieczeń i już powyrabiały się od tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
menos    7

wiem ze orginały sa drogie ale masz pewne pytaj sie u delerów w sklepach jak kupowałem pług to za lemiesz muwił mi 180 i jeszcze dłuto niepamientam ile i srubki 2zł za szt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gacuseks    2

Panowie zaczynam mieć wątpliwości, co do tego czy ten pług nie jest za duży do 1012. Ustawiłem go na 4x28 i cieniutko to idzie, a raczej płyciutko. Może ktoś napisze na co powinienem zwrócić uwagę podczas ustawiania pługa, czy i po co kręcić tą śrubą rzymską z boku pługa .Bo nie wydaje mi się żeby był problem z uciągiem przy tej szerokości, ze starym grudziadzem latałem na 1.30, czy to możliwe, że duże śrubowe odkładnie stawiają, aż taki opór. Może ja ustawić nie umiem.

Odpowiem sobie. Wszystko jest Ok, uciągnie bez problemów tylko trzeba ustawić dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Piotrek2203
      Witam, mam problem z pługiem staltech u006 4+1  i ciągnikiem Case mx 135 mianowicie pług orze równo, nie mam problemu z głębokością pługa, niestety mam inny problem, ciągnik nie chce iść prosto, ściąga mnie w stronę zaoranego, przez co nie jestem w stanie uprowadzić go prosto. Muszę skręcać kolami w lewo aby nie wypadł z bruzdy przez co sam ciągnik idzie po soosie.Case na przodzie ma tylko zaczep, jest bez obciążników. Pług robił wcześniej na 4 skibach i nie było problemu, została dołożona jedna Skiba i został zmieniony ciągnik właśnie na Case. Czy problemem może być brak dociążenia na przodzie? Powiem tylko że podczas jazdy nie podrywa przodu. 
    • Przez MaTi1020
      Witam, niedawno kupiłem używany pług Gregoire Besson RB41 i mam taki problem z siłownikiem liniowania, że po obrocie pług się sam nie składa tylko trzeba pchnąć wajchę od hydrauliki w drugą stronę, żeby siłownik się schował, ale przy obrocie normalnie się wysuwa i obraca bez problemu tylko się sam nie chowa, co może być przyczyną, któraś kostka obrotu? Bo są dwie, jedna przy siłowniku od obrotu a druga na wieżyczce.
    • Przez tobiasz19964
      Witam. Chciałbym kupić polski pług obrotowy na zabezpieczeniu zrywalnym  który pług będzie lepszy do 90 koni Belarus 952 :
      Akpil Mix Due 3+1 czy Agro masz POL3+1. oba w podobnej cenie .Jak oceniacie pługi tych firm chodzi mi o opinie użytkowników, awaryjność itd. 
      Czy lepiej kupić 3 skibowy km 80 lub PO 
      Z góry dzięki za odpowiedz
    • Przez Bodzio110
      Interesuje mnie, czy ktoś orze z szerokością skiby 40 lub 45 cm, a przy tym z szerokością opony ciągnika 600mm i więcej?
      Czy wtedy opona mocno przygniata poza bruzdą?
    • Przez cikenos
      Witam pytanie chodzi o opony ciągnika i orkę opony 710 i plug 4×44cm czy będzie okej czy nie będzie dorzucać?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj