Skocz do zawartości

Zdjęcie

MF3070 problem z hydrauliką,zatarta pompa-pomocy...

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share flinkston86

flinkston86

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 22 lipiec 2015 - 18:14

Witam wszystkich i proszę o pomocne porady,kupiłem w Niemczech MF3070 z 1991r autronic, świeciła kontrolka od ciśnienia oleju w skrzyni nie przerzucał z Ana B.po wymianie filtra tego za kołem i oleju wszystko wróciło do normy...trochę pojeździłem na "pusto" no i zapiąłem talerzówkę,pracował z nią ok 5h i wracając do domu "brakło" wspomagania i reszty hydrauliki...okazało się że pompa hydrauliczna zajechana do takiego stopnia że aż ukręciło wałek z kołem napędowym.została założona nowa pompa Boscha nowy olej i filtr,przy pierwszej próbie prawdopodobnie ciśnienie w pompie "udusiło"silnik,więc rozebrałem zawór przeciążeniowy ten który znajduje się w prawej pokrywie skrzyni wyczyściłem i wyciągnąłem podkładkę.po odpaleniu silnik pracuje lecz hydraulika dalej nie działa-kompletnie nic,jest jeszcze taki objaw,gdy silnik pracuje i wcisnę sprzęgło to zaświeca się kontrolka od ciśnienia oleju w skrzyni i przedniego napędu/blokady.czego i gdzie szukać.od czego zacząć...?z góry dziękuję.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
MF3070 problem z hydrauliką,zatarta pompa-pomocy... Dzisiaj, 09:39
  •  

#2 Share withanight

withanight

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 265 postów

Napisany 22 lipiec 2015 - 19:34

MF3070 problem z hydrauliką,zatarta pompa-pomocy... Chyba od jakiegoś Turka ten ciągnik kupiłeś :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share flinkston86

flinkston86

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 22 lipiec 2015 - 20:16

no właśnie że nie....traktor jak na ten rok to w bardzo dobrym stanie....nie wymordowany wszystko w oryginale,w porównaniu do tych które oglądałem na terenie kraju to niebo a ziemia...tylko ta awaria... :(

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share flinkston86

flinkston86

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 24 lipiec 2015 - 00:26

nie działa hydraulika i działać nie będzie....:(ukręciło ośkę w nowej pompie....i to prawdopodobnie już w momencie tego zduszenia....:(nic nikomu na myśl nie przychodzi???może ten zawór jest w jakiś sposób uszkodzony??