Skocz do zawartości

Zdjęcie

Fortschritt e512 problem z napędem.kosy

1 odpowiedzi na ten temat

#1 Share januszm1

januszm1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 219 postów

Napisany 21 lipiec 2015 - 20:33

Fortschritt e512 problem z napędem.kosy Mam problem w w/w kombajnie a dokładnie to peoblem pojawil się po przerobieniu całego napedu kosy tzn chciałem go zrobić tak jak na zalaczonyn zdjeciu kupiłem cały zestaw i przerobilismy wszystko i oile obroty kombajnu są tak na 3/4 mocy to wszystko chodzi nawet cicho i prosto ale na całym gazie to już są jakieś bicia i cały ten wieszak pidrywa aż do góry. Opuszczenie całego wieszaka na dol pogarsza sprawę. Przerabial ktoś naped kosy w fortschricie? Jak to u was chodzi?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Fortschritt e512 problem z napędem.kosy Dzisiaj, 03:27
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Fortschritt e512 problem z napędem.kosy Dzisiaj, 03:27
  •  

#2 Share FROG1979

FROG1979

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 70 postów

Napisany 22 lipiec 2015 - 22:15

Fortschritt e512 problem z napędem.kosy

Witam kolego. Osobiście urzytkowałem ten kombajn przez 10 lat na starym mechaniźmie. Zamontowałem tylko nad "Klapkami" bańkę 2l na stary olej do ich smarowania. Bańka była ułorzona korkiem w dół. W korek wkręcony kranik od 330 z węzykiem - ładnie kapało przez cały dzień pracy i smarowało cały układ klapek i sworzni. chyba tylko 2 x zmieniałem klapki i sworznie. U nas w powiecie miechowskim (Małopolska) mamy dużo tego sprzetu. Ja swojego sprzdałem, ale kuzyn jeszcze ma i to właśnie przerobioną kosę na 514. Z nim pogadaj. Przerabiał mu to kolega z okolicy i śmiga mu to pięknie... Może potrzebujesz rozdzielacz hydrauliki do 512?\

link do ogłoszenia kuzyna

na przerobiony sprzet http://olx.pl/oferta...html#a809c7a98f