Skocz do zawartości

Zdjęcie

rozdzielacz zetor proxima 6441

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share huard

huard

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 21 lipiec 2015 - 10:48

witam panowie wiem ze temat był ale potrzebuje pilnie pomocy otóz kupiłem orginalny dodatkowy rozdzielacz do proximy 6441 na linki tylko mam teraz taki problem a mianowicie chodzi o to ze nie wiem gdzie go podłączyć  czy w zetoze jest jakieś wyjście zeby go podpiąć jeśli tak to gdzie?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
rozdzielacz zetor proxima 6441 Dzisiaj, 15:17
  •  

#2 Share leszekd

leszekd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 827 postów

Napisany 24 lipiec 2015 - 21:18

To jak kupiłeś oryginalny to w czym problem podłączasz w oryginalne miejsce. Skoro sprzedawca coś takiego zaproponował to miał do tego jakiś katalog i tam było narysowane gdzie to jest podłączone. W power jest tak zrobione że rozdzielacz jest z tyłu np 2 sekcje a kolejne można by dołożyć porostu dokładając kolejny blok rozdzielacza do istniejącego.   

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share huard

huard

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 25 lipiec 2015 - 10:41

no właśnie sprzedawca zaproponował ale jak go podłączyć to już nie chciał powiedzieć albo nie wiedział

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share DarekD

DarekD

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 658 postów

Napisany 26 lipiec 2015 - 07:22

kolego , nie wiem na 100% jak jest u Ciebie ale w Forterrach w katalogu części są rysunki na których widać jak przewody dodatkowego rozdzielacza są podłączone . Inna sprawa to czy taki rozdzielacz da się podpiąć pod hydraulikę ciągnika -inaczej mówiąc to czy  wewnętrzny rozdzielacz nie jest inaczej zaprojektowany .Z tego co ja się orientuję to masz podnośnik podobnie rozwiązany jak w serii 5211-7745 , jedną sekcję i tzw. wolny spływ (trzecie gniazdo 0 )  

Tak czy inaczej najlepiej zadzwoń do serwisu Zetora w Kaliszu  i tam POWINNI WIEDZIEĆ !!!!

Edytowany przez DarekD, 26 lipiec 2015 - 07:39.

nowy