Skocz do zawartości

Zdjęcie

Odpowietrzenie hamulców w renówce

21 odpowiedzi na ten temat

#21 Share zorzyk2

zorzyk2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3403 postów

Napisany 06 marzec 2008 - 19:01

Odpowietrzenie hamulców w renówce

witam i dziś walczyłem z hamulcami w reni 68 14, w czasie jazdy zeby przychamować musiałem kilka razy depnąć na pedał i dopiero hamował ale blokował prawe koło, trzeba było ruszyć do przodu i do tyłu i puszczało, na odpalonym ciągniku jak wciskałem tylko prawy pedał hamulca to silnik lekko zmieniał prace (pewnie pompował olej na wyjście do hamulców przyczepy) myśle że to tłoczek w siłowniku prawego koła bo ciężko chodził przeczyszcze papierkiem i zobacze, narazie musze kupić przewód hamulcowy bo złamałem, wie ktoś gdzie to można dostać?????????

Jeśli taki jak w osobówkach, to możesz kupić miedziany z metra zarabiają na miejscu w sklepie motoryzacyjnym lub o gotowych odcinkach różnej długości.Mam jedno pytanie: czy w jakimś odcinku od pompy do cylinderka jest przewód elastyczny, bo spotkałem sie z przypadkiem spuchnięcia przewodu aż do zamknięcia przepływu.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Odpowietrzenie hamulców w renówce Dzisiaj, 21:33
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Odpowietrzenie hamulców w renówce Dzisiaj, 21:33
  •  

#22 Share cwirek

cwirek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 26 lipiec 2009 - 18:12

Odpowietrzenie hamulców w renówce Witam mam pytanie gdzie znajdują się odpowietrzniki hamulców w Renaulcie 103.54 TX?? Będę wymieniał też płyn jaki będzie najlepszy do tego ciągnika?? Hamulce są ze wspomaganiem olejowym. pozdrawiam