NatanSzatan

Metal Fach z 562 nie chce wiązać

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
NatanSzatan    9

Posiadam prasę w/w a moje pytanie brzmi, co może być powodem tego, że przestała wiązać. Kiedy wskaźnik dochodził do czerwonego pola zaczynała wiazać sznurkiem, pożyczyłem ją sąsiadowi i kiedy ją odzyskałem już nie wiązała. Zacząłem prasować tak, że wskaźnik był pod koniec czerwonego pola a ona nie chciała wiązać. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gelo400    32

Nie zrzuca zapadki prawdopodobnie przyjrzyj się temu mechanizmowi podczas pracy będziesz widział ocb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xUrsus912x    0

Sprawdz czy sznurek jest nawiniety 2 razy wokół plastikowego kółka

 

Edytowano przez xUrsus912x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel121    7

Witam , od niedawna jestem posiadaczem prasy metal fach z 562 z 2098 r , dzis zaczelismy ogarniac instalacje i doszlismy do punktu gdzie podawanie sznurka bylo kompletnie przerobione przez jakis silowniczek elektryczny . patrzac z prawej strony maszyny po otwarciu jej brakuje jak by tam jakiejs kostki , komputerka , ktora w sumie nie wiem w czym mogla by tam sluzyc , czy jest ktos w stanie zrozumiec mnie i powiedziec mi co tam powinno byc i jak to sie nazywa , co idzie za tym , nie moge uruchomic komputera , licze na szybka odpowiedz , byl bym bardzo wdzieczny rowniez za zdjecia ,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek026    76

Posiadam prasę w/w a moje pytanie brzmi, co może być powodem tego, że przestała wiązać. Kiedy wskaźnik dochodził do czerwonego pola zaczynała wiazać sznurkiem, pożyczyłem ją sąsiadowi i kiedy ją odzyskałem już nie wiązała. Zacząłem prasować tak, że wskaźnik był pod koniec czerwonego pola a ona nie chciała wiązać. Proszę o pomoc.

 

nie kładzie się pacec i nie podaje sznurka na bele, czy podaje sznurek i w jednym miejscu owija?

dobry zwyczaj nie pożyczaj, sąsiad albo wsadził łapy i coś przestawił, albo przeładował komorę i wygioł ogranicznik o który cofają się haki, albo spadła ci stalowa linka z tych rolek metalowych która idzie od haków i będzie kładł ten palec po przeładowaniu prasy, wszytsko do ogarnięcia poobczajaj cały mechanizm przesmaruj, może być wiele przyczyn coś się zapiekło np. sam palec i chodziaż go zwalnia to się nie kładzie

 

 

Co do ostatniego postu, ten cały komputerek to można sobie wsadzić .... tam są zwykłe czujniki, żadnych komputerków z prawej strony nie ma, najprościej to tak jak w sipmie clasik przerobić załączanie sznurka na sznureczek pociągany z kabiny i już ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Dominik4321
      Witam mam do wyboru dwie prasy pasowe. Jedna z nich to McHale V660 która posiada 3 pasy. Drugą z nich jest John Deere V451M która posiada 6 pasów. Proszę o wypisanie wad i zalet  tych pras i czy lepsze bele są z prasy 3 pasowej czy 6 pasowej.
    • Przez Domek96
      Cześć mam pytanie może ktoś wie jak sprawdzić w skrzyni olej i jak coś to gdzie się go wlewa jakby co,prasa mascar
    • Przez Seba7341
      Witam 
      Mam jedno pytanie.
      Posiadam prasę rolujaca class variant 180 i dzieje mi się następującą sytuacja. 
      Podczas podawania siatki siatka nie leci na dol do komory beli tylko zaczyna się kotlowac tuż pod wałkiem gumowym co napędza siatke i gdy zrobi się wiecie tej siatki ta Zaczyna nawijac się na ten gumowy lub metalowy wałek.
       
       
      Mial ktoś może taki przypadek lub wie co może być winne??, 
      Z góry dzięki 
    • Przez Seba7341
      Witam serdecznie 
      Mam jedno pytanie.
      Posiadam prasę rolujaca class variant 180 i dzieje mi się następującą sytuacja. 
      Podczas podawania siatki siatka nie leci na dol do komory beli tylko zaczyna się kotlowac tuż pod wałkiem gumowym co napędza siatke i gdy zrobi się wiecie tej siatki ta Zaczyna nawijac się na ten gumowy lub metalowy wałek.
       
       
      Mial ktoś może taki przypadek lub wie co może być winne??, 
      Z góry dzięki 
    • Przez Seba7341
      Witam serdecznie 
      Mam jedno pytanie.
      Posiadam prasę rolujaca class variant 180 i dzieje mi się następującą sytuacja. 
      Podczas podawania siatki siatka nie leci na dol do komory beli tylko zaczyna się kotlowac tuż pod wałkiem gumowym co napędza siatke i gdy zrobi się wiecie tej siatki ta Zaczyna nawijac się na ten gumowy lub metalowy wałek.
       
       
      Mial ktoś może taki przypadek lub wie co może być winne??, 
      Z góry dzięki 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj