Skocz do zawartości

Zdjęcie

Prasa Sipma z224

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Artu82

Artu82

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 14 lipiec 2015 - 11:47

Prasa Sipma z224

Witam Wszystkich:D

Jest to moj pierwszy post na forumi prosze Was o pomoca mianowicie musze wymienic tulejki w rurze nagarniacza.Jak sie do tego zabrac.Po przyjrzeniu sie, to wygada jakby trzeba było rozebrac nagarniacz od przodu, ale może ktos poradzi dokładnie co i jak.

Temat swiezy bo dopieo niedawno nabyłem kostke, dotad zawsze korzystałem z usług, a do zniw jeszcze moment wiec czas poprawic:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Prasa Sipma z224 Dzisiaj, 12:15
  •  

#2 Share PiotrG94

PiotrG94

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 16 lipiec 2015 - 15:07

Prasa Sipma z224

Miałem kiedyś kostkę i wydaje mi się że najlepiej byłoby odjąć cały nagarniacz. Trzeba zdjąć tą linkę od regulacji wysokości i podnoszenia i odkręcić kilka śrubek, nie pamiętam już, musiałbym to obejrzeć a nikt w okolicy już praktycznie nie używa kostki. Wtedy będziesz miał najlepszy dostęp, robiłem tak jak wymieniałem rolki w prowadnicy nagarniacza

#3 Share zetorki12

zetorki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1381 postów

Napisany 16 lipiec 2015 - 17:54

Prasa Sipma z224

Sie dogadały - jeden o nagarniaczu , drugi o podbieraku . Kolego ściąg sobie jakiś katalog i tam powinno być trochę widać co i jak idzie .

ZETOR TEAM

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Artu82

Artu82

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 16 lipiec 2015 - 18:02

Prasa Sipma z224

No własnie chciałem koledze wyzej pisac ze mi o nagarniacz chodzi a nie podbieracz:)Mam katalog i instrukcje z prasa dostałem. mniej wiecej doszedłem tylko mam problem z wybiciem zabezpieczenia sprezystego tu gdzie lewa korba jest osadzona w łozysku a to z kolei jest przymocowane do blach prasy. Na zabezpieczeniu widac ze jednej jak i drugiej strony otworki sa i chyba było rozwiercane a nawet nie drgnie zeby wybic- a w katalogu nawet go nie ma na rysunkach:(

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share PiotrG94

PiotrG94

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 17 lipiec 2015 - 13:21

Prasa Sipma z224

Przepraszam, nie ogarnąłem myślałem o jednym, napisałem o drugim...