Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problemy z prasą Welger AP 41

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share toobek

toobek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 106 postów

Napisany 12 lipiec 2015 - 09:33

Problemy z prasą Welger AP 41 Witam szanownych kolegów. Mam dwa problemy z moją prasa Welger ap 41. Pierwszy to gdy prasa pobierze dość dużo materiału to wtedy puszcza jedna strona. Węzeł jest na jednym końcu sznurka a drugi koniec sznurka wyślizguje się z palca supłacza. Drugi problem to że raz na 4-5 kostek prasa zrobi kostkę dwa lub nawet trzy razy dłuższą niż ustawione. Bardzo proszę o pomoc i jakieś rady. Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Problemy z prasą Welger AP 41 Dzisiaj, 10:06
  •  

#2 Share Mateusz1900tdi

Mateusz1900tdi

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 12 lipiec 2015 - 12:48

Problemy z prasą Welger AP 41 miałem taki zabytek przez 5 lat. zjadla z 6 sztyli od grabi i z 4 od wideł ;) sprzet mało wydajny :( a powiem Ci tak palce szpulacza sa wyslizgane na bank i stoliki z prowadnica sznurka. malo tego zwroc uwage przy talerzach sa banany z zębami i chodza po trybko -palcach jesli sa wyrobione to uważałbym na Twoim miejscu bo rozwali talerz aparatu i trzymak aparatu... powiem tak ja prasę doprowadzilem ze chulala i wiazala jak nowa ale to koszt 2000 zl tak lekko. u mnie sie to wróciło bo sprzedalem ja za 5 tys zl 3 lata temu.

#3 Share toobek

toobek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 106 postów

Napisany 13 lipiec 2015 - 13:16

Problemy z prasą Welger AP 41 Palce supłacza są nowe. To że robiła kostki raz dłuższą też krótsza rozwiązałem. okazało się że tulejka na tej gwieździe z tyłu się ślizgała i nie zawsze załączała aparatów w tym samym momencie. Z resztą jeszcze walczę :-)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share House

House

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 02 sierpień 2015 - 12:16

Problemy z prasą Welger AP 41 Mam problem z prasą welger ap45 z prawej strony nie wiąże . Podczas prasowania co któraś wiązka nie jest związana sznurek z niej nie jest odcięty od następnej przy baliku zostaje taki sznurek na długość normalnego wiązania czasem idzie co druga a czasem dwie na całe prasowanie.Jestem poczatkujacy w tym temacie proszę o pomoc.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share House

House

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 02 sierpień 2015 - 14:57

Problemy z prasą Welger AP 41 Mam problem z prasą welger ap45 z prawej strony nie wiąże . Podczas prasowania co któraś wiązka nie jest związana sznurek z niej nie jest odcięty od następnej przy baliku zostaje taki sznurek na długość normalnego wiązania czasem idzie co druga a czasem dwie na całe prasowanie.Jestem poczatkujacy w tym temacie proszę o pomoc.