valeTudo

Jak tam wasza kondycja !?!

Polecane posty

PRIMO    8046

mi żadnych wspomagaczy nie potrzeba poprostu panowie trzeba się troszkę sprezyc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Primo mowisz,ze spiac posladki he he.

Ansja jak to się mówi dobry kogut nigdy tłusty nie będzie :)  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Ansja jak to się mówi dobry kogut nigdy tłusty nie będzie :)  ;)

Oczywiscie.

 

Jeden kogut 7 kur jak tu zapchac tyle (...)

 

Duzy brzusiu=maly siusiu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

I tu się Ansja mylisz bo ja ważę ok 60 kg brzucha nie mam a chciałbym a jeśli chodzi oto drugie to też się mylisz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Primo to sa tylko dosc znane powiedzonka zartobliwe.

Hm..to ty szczuply jestes,bo chyba tez tak waze.
Nigdy sie nie odchudzalam i nie zamierzam.Jem wszystko na co mam ochote.Jestem bardzo aktywna sportowo i duzo uczestnicze w sporcie (choc teraz ciut mniej).
Wszystko co zbedne zostaje na ringu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrewk    154

Ostatnio zbyt mocno skatowany triceps, skutkował brakiem możliwości zdjęcia koszulki :D Także tego forma jest, a kondycji brak :lol: 

 

Przez lekką kontuzję 2tyg bez siłowni, nie potrafiłem zregenerować się szybciej i fizycznie i psychicznie <_<

 

Po Świętach ruszamy z tematem dalej, a teraz kilka dni cheat day :D

 

 

PRIMO jak ważysz 60kg to ile masz wzrostu ? :huh:

 

______________________________________________________________________________________________________________________________

http://www.traktorpedia.pl - dane techniczne ciągników rolniczych, kombajnów zbożowych oraz ładowarek teleskopowych.

Edytowano przez andrewk

„Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie zajrzałem do internetu”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Ansja pożartować zawsze można :lol: podjadam dość często a szczególnie na słodko i za cholerę nie mogę trochę przytyć bo mam szybką przemianę materii  :( trenujesz boks czy coś w tym stylu ? :huh:                                                                                                         andrewk 175 cm B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

A na slodko to co lubisz ?Dziewczyny?>:)
Jedz posiki takie po ktorych czujesz sie syto,omin podjadanie.
Gdy jestes glodny to siegaj bardziej po cos tresciwego,nie po slodycze gdyz nadal bedziesz czuł glod.

Z tym trenowaniem to juz jest inna historia,ale z duzymi efektami trenuje i osiagniecia sa.

Edytowano przez Ansja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrewk    154

PRIMO to Ty prawie jak anorektyk jesteś :D Mam 180cm i 79kg wagi na ten moment ( wagę można różnie interpretować, bo może być 79kg i 79kg, tylko sylwetka deko inna :P )

 

Sam będę się rozwijał, póki nie wypracuję wymarzonej sylwetki - czyli w granicach 90kg/180 to już będzie lux :lol:

 

No i nie ma czegoś jak " nie mogę przytyć " - może to i lepiej bo tyć w sadło jak prosiak tylko do choroby może doprowadzić. Po prostu nie dostarczasz organizmowi wymaganego zapotrzebowania kalorycznego więc stoisz w miejscu. Sam kiedyś też myślałem, że jestem chudy i nic z tym nie da się zrobić. Nic bardziej mylnego.

 

 

Wesołych Świąt !!!!

 

______________________________________________________________________________________________________________________________

http://www.traktorpedia.pl - dane techniczne ciągników rolniczych, kombajnów zbożowych oraz ładowarek teleskopowych.

 

 

123534006_aepnxsp.jpg

Edytowano przez andrewk

„Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie zajrzałem do internetu”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Sterydami nie będę się faszerował żeby wyglądać jak Szwarceneger bo to jest oszukiwanie samego siebie <_<

Edytowano przez PRIMO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrewk    154
Dnia 24.12.2016 o 16:18, PRIMO napisał:

Sterydami nie będę się faszerował żeby wyglądać jak Szwarceneger bo to jest oszukiwanie samego siebie <_<

I tu się z Tobą zgadzam. Na SAA szkoda zdrowia. Aby mieć estetyczną sylwetkę, a nie przerośniętego byka ( tak mam na myśli arnoldzika ) i rosnąć, nie potrzebne są sterydy, a odpowiedni trening, dieta i dużo samozaparcia. Jak myślisz dlaczego większość wygląda tak jak Ty i nie może przytyć, lub jest zalana jak świnia, że swego freda nie widzi na oczy ? No bo komu by się chciało bawić w ważenie żarcia, liczenie kalorii, dzielenie na makrosy białko/węglowodany/tłuszcz, o treningu nie wspomnę.

 

 

Oszukujesz to Ty sam siebie, że nie urośniesz - widocznie tego nie chcesz i jest z tym Ci dobrze, a każdy jest kowalem własnego losu i nic mi czy komuś innemu do twego życia. Nie pisz tylko, że jak ktoś jest większy od Ciebie - był na cyklu bo dla mnie to jest śmieszne.

 

______________________________________________________________________________________________________________________________

http://www.traktorpedia.pl - dane techniczne ciągników rolniczych, kombajnów zbożowych oraz ładowarek teleskopowych.

Edytowano przez andrewk

„Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie zajrzałem do internetu”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Jezeli jest duzy wysilek fizyczny i intensywny tryb zycia to ciezko przybrac na wadze.Widze to sama po sobie.Jestem kobieta i nie stosowalam nigdy diet odchudzajacych.Jem wszystko na co mam ochote i tez jestem szczupla,dlatego,ze jestem aktywna sportowo i jednak dzieki temu utrzymuje wage bez nadmiernych kilogramow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pietras892    945

Myśle ze dużo zależy od przemiany materii. Jesteś poprostu typem mezomorfika . Na siłownię uczęszczam kilka lat:-) Co do SAA robią w 3 mce wiecej niż w rok na sucho.Mięsień szybko zbudowany gowno warty i nie trwały!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrewk    154
Dnia 25.12.2016 o 12:27, Pietras892 napisał:

Myśle ze dużo zależy od przemiany materii. Jesteś poprostu typem mezomorfika . Na siłownię uczęszczam kilka lat:-) Co do SAA robią w 3 mce wiecej niż w rok na sucho.Mięsień szybko zbudowany gowno warty i nie trwały!

I tu Cię zdziwię bo jestem typowym ektomorfikiem, długie kończyny + wielkie dłonie i mega szybka przemiana materii :D W szkole, a przynajmniej w swojej klasie byłem najchudszym patyczakiem. Znalazłem przed chwilą kartkę z bilansem zdrowia, który robi się na początek i koniec szkoły ( technikum ). W pierwszej klasie 179cm/55kg, a na koniec 180cm/60kg :)

 

Co do SAA nie praktykowałem, skupiam się na diecie (jak uwielbiam gdy ludzie reagują na słowo dieta myśląc o odchudzaniu się :D ). Znam kliku typków, którzy zrobili na SAA postępy, bez diety, i co z tego ? Napompowany organizm wodą szybko tracił kg po zakończeniu cyklu.

 

______________________________________________________________________________________________________________________________

http://www.traktorpedia.pl - dane techniczne ciągników rolniczych, kombajnów zbożowych oraz ładowarek teleskopowych.

Edytowano przez andrewk

„Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie zajrzałem do internetu”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Pietras duzo zalezy wlasnie od organizmu.jaka jest rownowaga posilkow czy sa w stalych porach dnia.Ja jem duzo warzyw i owocow lacznie z sokami i suszonymi,natomiast cukru nie uzywam.W zasadzie zjem cos slodkiego ale to sporadycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Zbliza sie wiosna wiec jest to dobra pora aby stopniowo juz zadbac o dobra kondycje.Warto kazdego dnia wykonac kilka sklonow i przysiadow takie cwiczenia sa lekkie ale przy codziennej pracy zapobiegna nadwyrezeniu i naciagnieciu miesni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja co jakiś czas wczesnym rankiem staram się pobiegać troszkę po lasku.

Nie chodzi tutaj o kondycję, raczej o samopoczucie.

Każdemu polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marecki69    0

Moja kondycja wygląda bardzo słabo...


Czasem kobieta musi być bezduszną jędzą, żeby dać sobie radę w życiu, ale wierzcie mi, bycie jędzą to też ciężka praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Moja kondycja wygląda bardzo słabo...

Dlaczego słabo? W czym tki problem i co chcialbys zmienic aby sie poprawila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj