valeTudo

Jak tam wasza kondycja !?!

Polecane posty

valeTudo    25

 Jak w temacie :D Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam :D

-SW

-treningi interwalowe

-silownia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landfarmer    3581

Codziennie wieczorem pompki :D robię już 1,5 roku i jak narazie dobiłem do 150 na raz, pewnie powiecie że to mało ale podchodze do tego na spokojnie, z resztą konsultowałem to i specjaliści zalecają albo regularny trening albo tak jak ja powoli. A poza tym to wiadomo farma a tam biegi za bydłem, trening przy widłach i takie tam ;)

                                                                                                                                                                                                                                           Pozdrawiam ;)


Szef wszystkich szefów  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
valeTudo    25

150 na raz to calkiem dobry wynik :D Sprobuj z plecakiem na plecach + obciazenie ciekawa opcja dla pompek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NewVario    39

Codziennie wyciskam łóżko z 10-20 razy na dzień ;) , a tak na serio to rowerek ok 30-40km. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

a ja codziennie  rowerek około 10km, a chodzi się pół dnia he he  no i na dodatek żeby ręce całkiem nie sflaczały trochę pompek i podciągnięć plus dbanie o brzuszek, także kilka minut rano i wieczorem chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
valeTudo    25

Codziennych treningow brzuch nie lubi. 2x w tygodniu zrob na kolku 2 serie max powtorzen :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3007

jak rano wstaje i nic mnie nie boli to zastanawiam sie czy jeszcze zyje.  B)


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonek98    2643

Ja biegam że 3-4 razy w tygodniu po 5-7 km,wcześniej doszedłem do godziny biegu bez przerwy teraz chce dojść do 10 km  :) Niedługo dojdą żniwa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15255

A ja tam tylko wiosną 3 dni gnój, potem w żniwa widły i kostki słomy, potem na jesieni 2 dni gnój i przed zimą 2 dni gnój, a tak to leżę i klikam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28671

Junior ma już prawie dwa lata, więc biegam za nim żeby gdzieś nie wpadł, czegoś nie spsocił, psa nie próbował nakarmić szyszkami, itp. wrażeń wystarczająco dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

5 miesięcy boksu, 3 miesiące BJJ, w tle regularnie siłownia, teraz przerwa wakacyjna od dwóch pierwszych. Po wakacjach decyzja, w co chcę iść dalej 'na poważnie' (nie zawodowo, bo na to jest już za późno, ale tak solidnie się przyłożyć dla siebie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PeterG14    115

Ja codziennie mam maraton z widłami i taczką :D a tak na poważnie to sobie lubię pojeździć rowerem dla rekreacji po polach przynajmniej 2 razy w tygodniu. Na kondycję nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
valeTudo    25

5 miesięcy boksu, 3 miesiące BJJ, w tle regularnie siłownia, teraz przerwa wakacyjna od dwóch pierwszych. Po wakacjach decyzja, w co chcę iść dalej 'na poważnie' (nie zawodowo, bo na to jest już za późno, ale tak solidnie się przyłożyć dla siebie).

 

Najlepiej polaczyc wszystko i isc w MMA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Chciałbym albo MMA, albo zapasy, ale MMA jako takiego u nas nie ma, zapasów dla amatora w wieku 20+ też nie (z tego co mi wiadomo przyjmują tylko w określonym wieku i szkolą pod zawody, nie amatorsko). A co do trenowania jednego i drugiego na raz, to może być problem natury takiej, że w pierwszej kolejności zależy mi na masie i wyglądzie, a to może być trudno zrobić (o ile w ogóle możliwe) przy takim natężeniu treningów SW, tym bardziej że bykiem nigdy z natury nie byłem i muszę się trochę napocić (i nażreć ;)) żeby coś osiągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomasek    33

Ja tam przy sobocie tylko cwicze zaczynalem od cwiartki na leb a po pol roku juz jest 0,5l na leb i z 10minut sexu do 45minut doszedlem tez po pol roku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomasek    33

Amerykanscy naukowcy twierdza ze to przez to ze uprawiam ten sport z niemkami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ja to jak przejdzie dziennie 100x podwórko wzdluz i wszerz, w polu mnie wyczęsie, obronik powywalam to mam już dość treningu :-D a kondycji mi nie brakuje myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hania1978    2

latanie wkoło domu gwarantuje jaką taka kondycje, choć w lecie jest łatwiej niż w zimie :D też chcę zaczac jeździć na rowerze regularnie, ale zastanawiam sie, od jakiego dystansu zaczać, żeby dojechać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomasek    33

Ja po 6 latach nie jezdzenia zrobilem 40km od razu i w tej chwili robie co dwa dni 10km i w niedziele od 40 do 60km i to w dosc szybkim tempie (jak dla mnie) okolo 25km/h. Ale na poczatek polecam robic krotkie trasy zeby nogi przyzwyczaic i tylek;)

Edytowano przez tomasek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agrolublin    29

Na polskim gospodarstwie to nie trzeba wcale jakos specjalnie ćwiczyć wystarczy wyciskanie świni rano i wieczorem podnoszenie krowy ale tylko po dojeniu bo puści mleko i spacer farmera z gnojem z obory:-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez TheRolnik1992
      Witam wszystkim. 
      Mam mały problem z budową chodnika przy drodze powiatowej w mojej miejscowości. Mianowicie wzdłuż mojej działki i drogi idzie rów do którego dołącza się rów z mojego bajorka,( pełni on funkcję przelewową). I teraz gdy w końcu zaczęli robić chodnik to wg planu rów ma zostać zasypany. W tym momencie pojawia się problem z nadmiarem wody z bajorka jaka będzie np. przy roztopach, ponieważ zacznie mi zalewać pomieszczenia gospodarcze . Odprowadzenie na mojej działce zostanie ale tylko do drogi potem nie ma jak dalej płynąć.
       Teraz moje pytanie :
      czy mogę jakoś załatwić żeby w miejscu rowu może być wkopana rura by woda mogła dalej spływać pod chodnikiem? 
      czy drogi mają odgórnie w planach żeby odcinać się od napływu wody z działek sąsiadujących? 
      Z góry dziękuję za odpowiedzi i pomoc. 
      Teraz lecę na oddział wody polskie by załatwić jakieś mapki na których ten właśnie rów może być zaznaczony.
    • Przez kamils1118
      Witam. Czy będąc na ryczałcie i mając konto osobiste w banku spółdzielczym muszę zakładać drugie konto rolnicze żeby dostawać przelewy fakturowe np. za sprzedane bydło lub zboże? Wiem że dopłaty bezpośrednie mogą wpływać normalnie na konto osobiste.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj