Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problem z podłączeniem altelnatora.

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share qedro

qedro

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 07 lipiec 2015 - 21:46

Witam. Otóż mam problem z podłączeniem alternatora w ciągniku znajomego T-25. Zakupił ciągnik z instalacją praktycznie całą zniszczoną. Zdjęcię podglądowe widoku alternatora.

pre_1436302084__213656849_5_644x461_alte

Serdzecznie proszę znawców o pomoc w podłączeniu tego. Z tego co wyczytałem jest to radziecki altek stosowany również w pojazdach GAZ UAZ czy wołga więc sądzę że regulator napięcia musi być zewnętrzny. Pytanie jaki by się nadał i jak to wszystko podłączyć. Z góry dziękuję za pomoc.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Problem z podłączeniem altelnatora. Dzisiaj, 09:47
  •  

#2 Share Snajper20

Snajper20

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 84 postów

Napisany 09 lipiec 2015 - 14:15

Regulator to najlepiej jak bys kupil orginalny do tego alternatora czyli poszukaj od uaza ;)  A jak to podłączyć wszystko to proponuje postudiować troszke schemat instalacji  T25 i schemat instalacji od Uaz. Najlepiej  jak byś miał regulator juz to wtedy by szlo jakos to sensownie połaczyć. Z tego wiem kazdy rozne rodzaje regulatorow sa i roznie sa one  podłaczane http://www.mojuaz.co...lektrykauaz.jpg

Edytowany przez Snajper20, 09 lipiec 2015 - 14:23.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share Mikua

Mikua

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 241 postów

Napisany 12 lipiec 2015 - 21:37

Najprościej bedzie jak na szrocie kupić alternator od osobówki z wbudowanych regulatorem, konstrukcja wytrzymała, podłączasz tylko plus i lampke wzbudzenia, mały koszt i nie warto sobie komplikować roboty.