slawek92

Dyskowa Talex Dl 210

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
slawek92    0

Witam. Szykuje się do zakupu kosiarki dyskowej Tanlex dl 210 i chciałem uzyskać opinii od użytkowników czy warto kupić ja czy lepiej inna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3017

jak umiesz dobrze spawac to kupuj bez wachania, do tego pare kilo elektrod, troche katownikow- moga byc ze zlomu i tak beda lepszej jakosci niz te z "fabryki". kurcze wystarczy poczytac opinie paru uzytkownikow[w tym mnie] i bedziesz wiedzial co jest warta ta firma- ze 2 godz temu skonczylem spawac i wzmacniac rame po raz kolejny.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mlodykom1
      Witam przymierzam się do zakupu kosiarki dyskowej mam na uwadze dwie firmy SAMASZ i VICON. Waszym zdaniem która lepsza??? Obie na centralnym zawieszeniu. Będę wdzięczny za opinie
    • Przez miteszko123
      Witam, potrzebuje namiaru do osoby ktora zajmuje sie plandekami do kosiarek. Chodzi mi o model fella sm320. Na necie sa ale strasznie drogie 


    • Przez rolnik8712
      Witam,
      Czy ktoś z Was używał kosiarki firmy TORO model REELMASTER 108?
      Prośba o opinie
      Dziękuję

    • Przez michaluspl
      Hej, 
      mam pytanie czy do kosiarki Wirax Z-069 165cm (starszy model bo z osłonami na ramce rurkowej)  pasują części od kosiarek jakiegoś innego producenta bo dedykowanych do tego modelu jak na lekarstwo. Czeka mnie odszykowanie takiej przed sezonem na siano a stała kilka lat na dworze bez przykrycia. 
    • Przez sinek
      Witam szukam kontaktu z osobami które posiadają i użytkują pokosówek forshint e303 z góry dzięki i pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj