Polecane posty

dark34    0

Szczerze to Claasa jako ciagnik bym nie polecał, mialem Axiona na probe i baaardzo marnie sobie radził, nawet jego wlasciciel powiedzial ze kupil Claasa tylko dlatego ze byl na wyprzedazy u korbanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caseaudi    0

a propo tamtych case to ja mam mxm 190 mxm 120 ten pierwszy wytrzymal 8 lat bez wymiany nawet bezpieczników (teraz niedawno coś w skrzyni sie stalo sie stalo ale nie wiem co bo to tydzien temu się stało) a tak to bylem z niego zadowolony malo palił a robote robił a co do tamtego jx 95 to są to bardzo proste ciągniki (nie mają nawet półbiegów) ale bardzo solidne , muj wujek ma takiego i sobie chwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
losiek13    0

Ja ma 120 ha i posiadam ursusa 1634,zetora 16245 i ursusa C-360 ale planuje sprzedać 60-tke i kupić ursusa c385

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68

I co to wnosi do tematu :wacko: ?

 

Ty co najwyżej możesz sprzedać/kupić ciągnik, ale zabawkowy :D ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patryk141    0

Ja bym polecał na taki areał valtre t151 lub jd 6830. Oczywiście zależy to od możliwości finansowych i w jakim osprzęcie ma pracować ten traktor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piter8    0

Ja ci narazie radze kup sobie jakiegoś belarusa najlepiej 820 bo niepali dużo i jest akurat na te ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

Ty się nie baw w górnika.

A po za tym 820 na taki areał to do zarąbania a nie robota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RoLfAn12    1

Ja na 100 ha mam jd 6630 premium , jd 6430 , same dorado 80 i mf 255 . Świetnie sobie radzą w gospodarstwie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deere2140    21

Na taki areał wybrał bym John Deere bo są ekonomiczne, mało awaryjne itp.


Moja potęga : John Deere 2140 i Zetor 7211
John Deere...Niezawodność jest naszą Siłą
Nothing Runs Like a Deere and Zetor ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje Valtre T203 (204km) ,a jak by się dało to nawet Valtre T213 (215km). Proponuje ten ciągnik ponieważ jest mało awaryjna, małe spalanie. Ja mam Valtre N101 i jestem z niej bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Na taki areał wybrał bym John Deere bo są ekonomiczne, mało awaryjne itp.

Mało uzasadniony post...


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
men0410    0
Napisano (edytowany)

Na 100 ha polecił bym

-150KM do ciężkich prac(orka,agregatowanie itp.)

-110KM do średnich prac(zasiewy,z turem itp.)

-70KM do lekkich prac(nawozy,opryski itp.)

A na taki areał polecił bym JD 64XX-jest ekonomiczny,dobry do takich prac,wygodny.

Edytowano przez men0410

Ursus 1224, Ursus 1014, Ursus 914, Zetor 7211 i Ursus c360 na 150 ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malyxxl    0

zgadzam się z men0410 bo mam 100ha i trzy ciągniki o podobnych mocach 160KM, 100KM i 60KM idealne zestawienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcint6070    1

No ja osobiście nh tm190 ja takim jeździłem i jestem zadowolony.Comfort, moc i najważniejsze niezawodnośc :) .A teraz jeżdże t6070 rc więc to moja zaufana marka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobys    30

Polecam ci nh i jd . miałem kiedyś New hollanda tm175 maszyna nie do zastąpienia był jako główny ciągnik w gospodarstwie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan1222    3

Witam, chcę zakupić ciągnik na powierzchnię 100 hektarów, ziemia klasy 2 i 3 trochę 4. do tej pory posiadałem ciągnik Ursus 1734 i 1222, przydałby się jeszcze jeden ciągnik podobnej mocy, najlepiej produkcji krajowej. Proszę o jakąś pomoc w wyborze:)

Tematy połączone

Edytowano przez danielhaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad004    7

to zastanów się nad valtrą T151 znajdziesz jakąś w tych pieniądzach. Albo jakiś jasiek lub MF


Valtra-Power Partner

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    576

Lepiej odpuść sobie z produkcją krajową, bo tu to raczej wyboru nie masz, same przestarzałe typy.

Szukaj z MF Case, może NH. wtedy bedziesz wiedział co to znaczy ciągnik, zwłaszcza ze masz niezłe pieniądze na ciągnik.

150 km to będzie silniejszy od tej twojej 1734.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan1222    3

miałem zachodnie ciągniki w mocy 150 km i zostałem przy 1734 dlaczego bo był lepszy od innych. Decyzja na temat kupna ciągnika już zapadła ponieważ kolega który sprowadza ciągniki z niemiec do polski właśnie sprowadził mi ciągnik krajowej produkcji a mianowicie Ursus 1934, decyzji nie zmieniam, myślę że konstruktorzy z lublina wymyślą jakiś ciągnik za 3 lata w tej mocy który będę mógł zakupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan1222    3

MF 6485 rok 2004 jaki to był złom to się w głowie nie mieści ciągle coś ale naprawa skrzyni wraz z elektroniką to już się zaczęła nudzić silnik w miare chodził ale dużo palił, i MF 6180 rocznika nie pamiętam ale coś koło 1996 skrzynia siadała i w silniku pękł wał korbowy a po remoncie tego ciągnika coś się stało z płaszczem wodnym i do wymiany był blok silnika pamiętam że go sprzedałem za 22 tysiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
    • Przez michal009
      Kupię ciągnik 100-115KM w miarę prosty mechanicznie do kwoty 80 tyś. 
      Prosty mechanicznie (bez elektrohydraulicznych rewersów) Koniecznie z pneumatyką do przyczep!!! Możliwy EHR podnośnika Od rolnika. Handlujesz ciągnikami - dziękuję poszukam dalej.  Sprawny.  Interesuje mnie np. Zetor Forterra. 
      Lubelskie, ale rozważę propozycje z całej polski. Nie jestem Vatovcem, więc za oferty typu 80+vat z góry dziękuję. 
      Proszę wklejać linki z ogłoszeniami, lub info na priv. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj