Polecane posty

1. troche śmieszą mnie niektóre posty np po co Ci taki iagnik na tyle pola? widocznie komus tak pasuje i taki ma. jak Ziemi dojdzie to wtedy sie okazuje ze ciągnik za mały sie robi. Lepiej wydac raz i kupic troche większy niz za jakis czas kupowac drugi o 20koni większy od poprzedniego.

2. z tego co widac to każdy chwali swój sprzęt. Nie chce nic mówic ale niektóre opinie są mało obiektywne. np gdzies widziałem posta i było napisane ze cos takiego mniej wiecej " w moim ciagniku było kilka awarji, ale i tak bym go nie zaminił na zaden inny, zmieniłbym w nim to i tamto .... " to troche dziwne skoro sie psuje to nie jest taki rewelacyjny.

heh sie troche rozpisałem.

pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kkk2006    0

zamiast case i nh wolalbym steyr tylko ze musialbys jechac do austrii lub niemiec do salonu bo w polsce nie ma .steyr jest lepszy od case i nh poniewaz ma lepsze wyposażenie i jest tanszy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

Handlują nim dilerzy Case. Steyer wg cennika jest droższy np. od bliźniaka CS pro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid777    0

Chodziło mi o używkę cs150 na przykład a nie nówke jak na swoje lata sie dobrze trzymają podług naszych (zetor ursus 150km) :D


“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati5720    44

jak dla mnie to na 100ha to john deere 6830 w full opcji :D

 

Ostrzeżenie za post bez uzasadnienia!!

Edytowano przez robertbara

"John Deere bez kompromisów" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ci proponuje Valtra T190, ponieważ jest sprawny w pracy,ponieważ mój dziadek go ma i mówi, że ma dużo opcji i jeździ sie nim dobrze.

Edytowano przez RolnikTomasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Tzn jak sprawny? Rozwiń to...


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamg    0

Na 50 ha ornego i 50 ha łąk mf 6485 czy claas arion 630 cis jak myslicie ktory lepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaas    1

Claas ares 697 :P:P

 

Ostrzeżenie za posty bez uzasadnienia!!

 

dostajesz ostrzeżenie!

Edytowano przez tommy66692
post bez uzasadnienia

Moje gg 6161477

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

@klaas

Jeżeli piszemy coś to już to uzasadniamy. Tak poza tym to @adamq wybiera pomiędzy

mf 6485 czy claas arion 630
.

@adamq

O MFie mogę trochę napisać bo posiadamy 6480. Dla nas to super maszynka, jesteśmy z niej zadowoleni. Poważniejszych awarii na razie nie było po za pompą paliwową która siadła po niecałych 1500 mth... Były też małe problemy z guzikiem od spuszczania i podnoszenia maszyn ale koszty niewielkie po prostu, nowy guzik.


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamg    0

Wiadomo wyrobil sie i trzeba wymienic ale polecasz ta maszyne wiec prawdopodobnie poslucham bo moj wuja ma 6495 i tez nie narzeka a do claasa nie pewny jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macius    60

Witam mam nieco ponad 100 hektarów klasa ziem 3a do 4b nie mam zadnej hodowli i potrzebuje na ten areał jakiś nowych traktorki bo do tej pory obrabiam dwoma MTZ 82, c-385, i c-4011. Z ojcem postanowiliśmy zmienić ciągniki te dotychczasowe wysprzedać i kupić nowe co proponujecie maks możemy wydać 400tyś. Myślimy nad New Hollandami jakimiś co o tym sądzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

A jakiej mocy interesuje cię ten ciągnik? Może coś koło 180 km? Jak wygląda u ciebie sytuacja z osprzętem do takiego ciągnika? Jak z NH to proponuje np T7030 (167 km) bądź T7040 (182 km) chyba że mniejszy T6080 (coś koło 150 km) ;)


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macius    60

Sprzęt tez będe musiał kupić ale to już używany bo kaski braknie:p mnie interesują jakies dwa ciągniki jeden jakiś od 150 do 170 km a drugi taki koło 70km na ten areał. oczywiście nie muszą być New hollandy rozważam tez inne marki ;) Aha no i jeszcze jedno jak możecie to podajcie cenny tych ciągników co proponujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

Mógłbyś podać o jakich mocach chciałbyś mieć te ciągniki. Bo np jak weźmiesz takiego T7040 jak zaproponował @ralfMTX140 to na drugiego dużego już nie starczy. Chyba że chcesz np 2 po około 120KM


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel6485    242

Przecierz kolega napisał, ze jeden od 150 -170 a drugi 70 km Ja rownierz jak @ralfMTX140 proponuje NH niewiem jaki model jakie ma parametry ale z tego co mi wiadomo to jednym z wielkich plusów na dzień dzisiejszy jest cena .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

Jak pisałem poprzedniego posta to tego Twojego nie było, więc przepraszam za zamieszanie.


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

To ja myśle w takim przypadku większy ciągnik może być T7030 a mniejszy T5040 bądź T5040. T5040 Plus kosztuje 160 tys netto więc T5030 Plus bedzie tańszy i będzie kosztował koło 150 tys netto. Przy tych cenach są już lepiej wyposażone ;). Aby nie było niejasności T5040 ma 86 km a T5030 chyba 76 km.


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniel215    1

Propozycja z tymi dwoma NH jest ok ( T7030 i T5030)

Ale po pierwsze te dwa ciągniki przekroczą budżet 400tyś zł brutto ;)

I czy zastanawiałeś sie nad innymi markami, czy tylko te wchodzą w gre???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macius    60

Cały czas się zastanawiam nad innymi ciągnikami :0 słucham propozycji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cesek    0

ja bym pomyślał nad john deere 6930 premium ale cena ok. 380 tyś. moc min. 155 max. 180 przy transporcie i przy włączonym wałku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macius    60

No john deery nie wchodza w rachube one nie sa na moja kieszen no i chyba na większośc polskich gospodarstw też nie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3
ja bym pomyślał nad john deere 6930 premium ale cena ok. 380 tyś. moc min. 155 max. 180 przy transporcie i przy włączonym wałku

No tak ale on potrzebuje w tej cenie dwóch ciągników :)


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
    • Przez michal009
      Kupię ciągnik 100-115KM w miarę prosty mechanicznie do kwoty 80 tyś. 
      Prosty mechanicznie (bez elektrohydraulicznych rewersów) Koniecznie z pneumatyką do przyczep!!! Możliwy EHR podnośnika Od rolnika. Handlujesz ciągnikami - dziękuję poszukam dalej.  Sprawny.  Interesuje mnie np. Zetor Forterra. 
      Lubelskie, ale rozważę propozycje z całej polski. Nie jestem Vatovcem, więc za oferty typu 80+vat z góry dziękuję. 
      Proszę wklejać linki z ogłoszeniami, lub info na priv. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj