Polecane posty

ralfMTX140    3

Jest dobra cena ciagniki sa ladne a w przyszlosci chcemy rozwinac gospodarstwo do min 150 ha wiec wiekszy i drugi ciagnik do roboty jest potrzebny


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adam1515    0

to masz ambicje ale na taka gospodare to taki ciagnik by ci sie przydal gdzies ze 170/180km ale mosisz sie liczyc z tym ze do takiego ciagnika musisz zrobic rewolucje kupic maszyny do niego itp (jesli nie masz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

sprzet mam jedynie musialbym dokupic jeden korpus do pluga bo mam 4x100 a do 200km jest potrzebny 5x100 mam jeszcze Vaderstada Rollex 620 z wloka Crossboard i Delte 4m wiec sprzet odpowiedni. Mialem juz wczesniej Lamborghini Racing190 wiec ten sprzet chodzil z nim juz.


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adam1515    0

aha a ta delta co to wlasnie jest a szerokos robocza pluga jaka masz???

cos mi to mowi ale nie moge skojarzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Konskilde Delta jest to poprostu gruber 4m szerokosci

Mam Kvernelanda EM100 4x50cm rowno z kolem od ciagnika zabiera


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

W takim razie może DF Agrotron 165 MK cena myśle ze przystępna, napewno niższa niż Fendt-a komfort pracy przyzwoity może mieć niezłe wyposażenie.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adam1515    0

no nie wiem bylo bu trzeba sie temu Df przyrzec ale masz dobra propozycje

albo juz by bylo cos lepszego z MF sa tanie i dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Mnie do DF nie ciagnie nie mam o nim zbytnio dobrego zdania. Slyszalem ze to wieksze MF nie spisuja sie zbyt dobrze. Ja trzymam sie tych marek co podalem na poczatku tematu


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2239
Zdecydowanie JD ;)

chyba za takie posty zaczne dawac krotkie bany :P uzasadnij albo sie nie wypowiadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jak z John Dera to polecam z serii 7030

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

JD w porownaniu z tymi ciagnikami co podalem to jest dosyc stary modelowo.

Szpeniek25 a oni sie wyrabiaja z robota w polu tylko takimi ciagnikami?

U nas babka ma 400 ha i ma NH 130 km nie pamietam modelu i McCormicka MTX140 tak jak ja i jakos im idzie ale zbyt wolno to im idzie


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szpeniek25    1

Wyrabia sie mowi ze jest troche ciezko ale daja rade jesli ma sie odpowiednie maszyny do tych ciagnikow ^_^ mowil ze zaloje teraz ze nie wziol troszke mocniejszego tego NH ;)

 

Ja obrabiam Pronarem 82SA 45 ha a ziemie u mas sa ciezkie 1 i 2 klasa

 

Nie pisz posta pod postem, używaj opcji edit!!!!

Edytowano przez robertbara
Łączenie postów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adam1515    0

jakiego masz typu gleby brunatne czrnoziemy czrene ziemie

i obrabiasz to mtz jaki plug ciagniesz ile ha masz bys kupil jakiegos ursusa lepszy uciag ma lepsza waga nie preferuje mtz sa krotkie i lekkie.

a 45 ha masz ok nie zauważyłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Ja 60ha obrabialem bialorusia stara i tez dawala rade ale wolno szlo pozniej mialem Forschnita 323a nastepnie Lamborghini Racing 190 a teraz McCormick MTX140


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adam1515    0

a ten lamborhini ma 190km??

moj wuj ma ok40ha ma 330 360 914 i atlasa 3 agregat 3 ileś tam nie poamietam i jedzie

 

na gospodarstwo 100ha preferuje ursusa 1634 skrzynia synchronizowana cena przystepna dobrze dociazony dobra widocznosci itp duza moc turbo i mozna smigac albo cos z MF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Mial tyle ze go sprzedalem. Mial full wypas najlepiej wyposazony ciagnik mial wszystko ale to byl 1992r produkcji i mial 12500 mtg wiec go sprzedalismy i kupilismy nowego McCormicka


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adam1515    0

ale tym JD zrobil 160tys mth przy 1000ha jeszcze spr ale jestem pewien przez 10 lat

_________________________

aha ale mc tez dobry ciagnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Az nie chce mi sie w to wierzyc. a jaki to model jest tego JD?


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adam1515    0

7 cos nie pamietam ale to spradze giedys w tej gazecie nie mam jej przy sobie ale pomysl logicznie 1000ha i nim sial oral uprawial kukurydze sial tez 8 rzedowym siewnikem to jest prawdo podobne a 16 tys bedzie za malo nie spieram sie ale jeszcze spr nikt nie jest idealny kazdy moze cos przeoczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Skoro trzymasz się tych marek które podałeś na początku to wybrał bym tego Claas-a fajny ciągnik sporawy uciąg i dobre wyposażenie.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

A robil jakies generalne przeglady przy nim?


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
    • Przez michal009
      Kupię ciągnik 100-115KM w miarę prosty mechanicznie do kwoty 80 tyś. 
      Prosty mechanicznie (bez elektrohydraulicznych rewersów) Koniecznie z pneumatyką do przyczep!!! Możliwy EHR podnośnika Od rolnika. Handlujesz ciągnikami - dziękuję poszukam dalej.  Sprawny.  Interesuje mnie np. Zetor Forterra. 
      Lubelskie, ale rozważę propozycje z całej polski. Nie jestem Vatovcem, więc za oferty typu 80+vat z góry dziękuję. 
      Proszę wklejać linki z ogłoszeniami, lub info na priv. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj