Polecane posty

ralfMTX140    3

Mam do wyboru ciagniki:

-Claas Ares 836 RZ PREMIUM

-New Holland TM190

-John Deere 7810

-Valtra T190

Moze macie jakies inne propozycje ciagnikow?


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

No w gre wchodzi ciagnik o mocy min 180 km do 210km. Mam juz McCormicka MTX140 i chce teraz drugi ciagnik kupic.


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adam1515    0

0 mocy 190km

 

heheheh no papiok heheheh masz poczucie humory ale to jest maszynka nie zawodna heheh

 

Nie pisz posta pod postem, używaj opcji edit!!!

Edytowano przez robertbara
Łączenie postów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Mam juz C-328 wiec C-330 nie potrzebny.


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adam1515    0

ale najlepszy jest JD to jest maszyna nie zawodna w którymś Rpt byl wywiad z kolesiem kupil w 97' na gospodarstwwo 1000ha JD 180 km zrobil w nim 160tys mtg i nic do silnika nie zagladal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

JD mi najmniej pasuje bo bedzie najstarszy a che ciagnik ok 2004 a z kolei 7720 bedzie za drogi bo sa dopiero od 60 tys euro. Najwieksze szanse mam na kupno Claasa z silnikiem JD


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

Z tych ciągników zastanawiał bym sie nad valtrą dobre i wytrzymałe ciągniki. Z którego roku ta valtra i ile kosztuje?


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Valtra ma byc 2006r 700mtg ale cena niestety nie znana. Chyba bedzie to najdrozszy ciagnik z tych co napisalem.


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

Przebieg ma dobry a w ogóle jak on sie przedstawia wizualnie, właściciel o niego dbał? Jak wszystko by było ładnie pięknie to bym brał ta valtrę, ale zastanów sie tez nad innymi markami ;)


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz4255    10
ale najlepszy jest JD to jest maszyna nie zawodna w którymś Rpt byl wywiad z kolesiem kupil w 97' na gospodarstwwo 1000ha JD 180 km zrobil w nim 160tys mtg i nic do silnika nie zagladal
No faktycznie super wytrzymały 160 tyś mthicon5.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2239
ale najlepszy jest JD to jest maszyna nie zawodna w którymś Rpt byl wywiad z kolesiem kupil w 97' na gospodarstwwo 1000ha JD 180 km zrobil w nim 160tys mtg i nic do silnika nie zagladal

haha 160tys mth ;) fajna bajka-pewnie 16tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

600 mtg to nowy ciagnik przeciez wiec ladnie bedzie wygladal

Claas- 43000 euro

NH- 43000 euro

JD- 47000 euro

Valtra- ok 60000


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertbara    75
ja proponuje JD jelonka zdecydowanie

 

Proszę o uzasadnienia, bo takie posty mało wnoszą do tematu :angry:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

No wiec wedle zyczenia:

Claas Ares 836 RZ PREMIUM- 2004r 3600 mtg stan wizualny bdb opony przod 600/65 R32(60%) tyl 710/70 R38 (60%)

przedni podnosnik, przedni obciaznik 1000kg ogolnie fajny traktorek

New Holland TM190- 4500 mtg 2004r przedni podnosnik, przedni WOM, Przedni Obciazni 600kg oponki ladne stan tez ladny pozniej wrzuce jego zdjecia do galerii

John Deere 7810- przedni podnosnik ladnie zadbany opony tez w porzadku 4 pary zlacz hydraulicznych ogolnie mam malo o nim informacji

Valtra T190- 2006r 600mtg przedni podnosni tyle o nim wiem

Moim zdaniem wybierajac miedzy Claasem a NH wybral bym Claasa. poniewa jest to najbogatsza wersja z full wyposazeniem


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

160 tys mtg to raczej troche nieprawdopodobne zeby tyle ciagnik mial zrobione. jak juz to 16 tys mtg. wlasnie wrzucilem TM190


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

A może Fendt-a. Wytrzymały i porządny sprzęcior.

Np Fendt Favorit 916 Vario


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Za Fendta dziekuje nie chce patrzec nawet na jego cene. Jeszcze seria 900 to juz wogole cena bedzie wysoka.


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adam1515    0
160 tys mtg to raczej troche nieprawdopodobne zeby tyle ciagnik mial zrobione. jak juz to 16 tys mtg. wlasnie wrzucilem TM190

wiesz kolego kazdy moze sie pomylic ale 16tys ale jeszcze sprawdze

wiem ze fend varo z seri 900 ten najwiekszy kosztuje 649 tys zloty netto chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

a ja licze na ciagnik wydac 40-50 tys euro wiec ten Fendt troche przewyzsza moja pule pieniedzy ;)


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
    • Przez michal009
      Kupię ciągnik 100-115KM w miarę prosty mechanicznie do kwoty 80 tyś. 
      Prosty mechanicznie (bez elektrohydraulicznych rewersów) Koniecznie z pneumatyką do przyczep!!! Możliwy EHR podnośnika Od rolnika. Handlujesz ciągnikami - dziękuję poszukam dalej.  Sprawny.  Interesuje mnie np. Zetor Forterra. 
      Lubelskie, ale rozważę propozycje z całej polski. Nie jestem Vatovcem, więc za oferty typu 80+vat z góry dziękuję. 
      Proszę wklejać linki z ogłoszeniami, lub info na priv. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj