mariez

ursus c360 3p na sprzedaz

Polecane posty

mariez    16

Sprzedam ursusa c360 3p rok produkcji 1990 w dobrym stanie.pierwszy wlasciciel.cena 17000 zl do negocjacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Wchodzisz w galerie, wybierasz odpowiednią kategorie: w Twoim przypadku- ciągniki-> ursus-> c-4011 - c-362. Dalej na siwym pasku po lewej jego stronie masz "dodaj zdjęcie". Wybierasz pliki, podpisujesz i wgrywasz.

 

Możesz też dodać do postu: pod polem tekstowym masz "Więcej opcji odpisywania" też pod tekstem "wybierz pliki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULAWA_KOZA    156

Zdjecie w galerii

 

szału nie ma.......14000-15000 może weżmiesz :)

Teraz jest szał na traktory w oryginale....na malowańce mało kto uwagę zwraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stg    21

Sam szukam 360 lub 360 3p. Mam na oku 3p za 15 tyś opony tył 95% 90 rocznik, przednie opony do wymiany, pełne obciążęnie, w pełni sprawny w oryginale, kabina naglak. Według mnie nie jest to tanio, ale jest to normalna cena. Według mnie to chcesz trochę za dużo. Mnie malowane ciagniki to odstraszają, nawet jak się błyszczą, ja wolę lekko obdrapanego ale w oryginale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariez    16

Tez nielubie malowanych dlatego moj nie jest malowany.jest caly w oryginale tylko siedzenie ma nowe.ma obciazniki.opony tyl 98% przod tez ok nie trzeba wymieniac.jestem pierwszym wlascicielem.cena jest do negocjacji ale mysle ze za 16000 bym oddal.takze kolego @stg jesli szukasz takiego ciagnika zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stg    21

To napisz jeszcze z kąd jesteś, bo jechać pół polski to nie ma sensu, ile ha obrabia itp, czy jest coś do poprawienia/remontu (szczerze, bo 90% osób, a handlarze to wszycy mówią że nic i że stan jest idealny, a jak podzesz zobaczysz to jeszcze trzeba mu poświęcić dwa tyg i włożyć te 3-5 tyś żeby był idealny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez rekawice1
      Model: REES
      Wygodne rękawice poliestrowe, po wewnętrznej stronie dłoni pokryte marszczonym lateksem. Idealne do prac wymagających zwiększonej zręczności.
      Przykładowe zastosowanie: prace montażowe, prace remontowe, logistyka, budownictwo.
      Specyfikacja
      Dzianina: wytrzymała dzianina poliestrowa
      Nakrapianie: marszczony lateks
      Szeroki ściągacz zapewniający komfort pracy
      Produkt zgodny z normą EN 420 kat. I
      Kolor: czerwony/czarny
      Dostępne rozmiary: od 7 do 11
      Sposób pakowania
      Opakowanie zbiorcze: karton / 240 par
      Wymiary kartonu: 42x26x46cm
      Opakowanie wewnętrzne: worek foliowy / 12 par
      Każdy worek zawiera instrukcję użytkowania

      Sprzedajemy całe kartony - czyli zestaw 240 par.
      Oferowana cena jest kwotą netto - należy do niej doliczyć VAT 23%.
      Oczywiście realizujemy sprzedaż wysyłkową.
      tel. 604972 382



    • Przez slawek99
      Sprzedam sadzarkę kubełkową polską i kopaczkę elewatorową do ziemniaków, maszyny bardzo mało użytkowane, rocznie sadzone około 0,2 ha ziemniaków. Szczegóły na PW.
    • Przez Rogalik1991
      Witam . Posiadam na sprzedaż kosiarkę listwową Honda gcv 135.
      Zainteresowanych proszę o kontakt 508 870 963 . Uprzednio proszę o SMS ponieważ często jeżdżę autem a wiadomo jakie teraz mandaty 😉


    • Przez Rogalik1991
      Witam . Posiadam na sprzedaż przekładnie kątową na wałek Rochling.
      Zainteresowanych proszę o kontakt 508 870 963 . Uprzednio proszę o SMS ponieważ często jeżdżę autem z wiadomo jakie teraz mandaty 😉

    • Przez Nismo
      Witam. Kupię sortownik Remprodex do 17tys. Województwo Małopolskie Świętokrzyskie Śląskie 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj