MarcinParzych

Od jakiego dealera mozna kupic: deutza lub lamborghini lub valtre

Polecane posty

Witam serdecznie, Panowie moze ktorys z was powiedzieć od jakiego dealera mozna kupic Ciagnik jak w temacie? Nw dokladnie ktory kupie ale chcialbym sie dowiedziec z kad mozna kupic, jak jest poznoej z serwisem.i wog. Moze ktos jeszcze uzytkuje ktorys z wymieNionych ciagnikow(deutz fahr 5120/5130; lamborghini nitro 120; valtra n103.4) i moglby cos o nim powiedzieć, doradzic :) z gory dziekuje za pomoc. A mieszkam 30km od Płocka, jak ktos niedaleko mialby taki ciagnik to moglbym podjechac porozmawiac i obejrzec egzemplarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaschels    130

Najblizej masz Euromasz Lipka w Lipnie, ja kupował do niego i jest to diler godny polecenia. Oczywiscie musisz się targować i uważac żeby nie oszukał ale na samym końcu jesteś zadowolony. Dużo lepszy niż Rolserwis.

 

Masz jeszcze do wyboru ciechanów ale tam to nie wiem nic

Edytowano przez lukaschels

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Ciągniki marek jak w temacie możesz kopić u dealera który zajmuje się regionem w którym mieszkasz. Dziecinne pytania dziecinne odpowiedzi. Inny dealer ci nie sprzeda tego sprzętu bo w sprzedaży maszyn rolniczych jest rejonizacja. Poszukaj więc dealerów marek którymi się interesujesz którzy działają na twoim regionie. A dopiero potem zapytaj ludzi na forum o konkretne firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to agromarket w kutnie agroplus bogate w zurominie euromasz Lipka w ciechanowie no i valtra w trafilach i kutnie. Wiem o rejonizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszC5    23

Valtra posiada Adblue a Deutz EGR i DOC.

W Deutzu nie trzeba dodawać Adble a to bardzo duży plus.

Nie dość że jest taniej to nie trzeba się martwić awariami pompy Adblue czy jakiś sensorów które są kosztowne tak jak ma to miejsce w ciężarówkach z Adblue.

Ale te informacje mam ze stron internetowych producentów także wszystko musisz jeszcze sprawdzić osobiście u dealerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez gameplayakiho
      Witam.
      Zastanawiam się na zakupem ciągnika i mam problem z wyborem między Claasem Arion 430 oraz Valtra A114 lub N104
      ewentualnie New Holland T5.
       To będzie mój główny ciągnik więc zależy mi na wytrzymałości tego ciągnika dlatego moje pytanie który ciągnik był by najlepszy  w przedziale 100-120 KM
    • Przez Konrad88
      Koledzy pomóżcie. Potrzebuje walek atakujacy przedni. Pacjent deutz agroplus 85. Ilość zębów 8 i 37 Nie ma może ktoś jakieś używki? 
    • Przez Rattarow
      Witam 
      Jestem posiadaczem ciągnika DEUTZ-FAHR AGROTRON MK3 135. Po naprawie płyty sterującej hydrauliką wystąpił problem (wymienione zostały uszczelki). Podczas podnoszenia tuzów występuje bardzo głośny pisk. Wyświetla się także komunikat na desce rozdzielczej "zbyt niskie zasilanie sprężonym powietrzem". Nie wiem, czego to może być przyczyna. 
      Bardzo proszę o pomoc. 
      Z góry dziękuję.
    • Przez jakn
      Jaki ciągnik  wybrać john deere 6610 czy deutz fahr agrotron 120 chce wiedzieć jak jest z elektroniką czy drogie część  jak jest z skrzynią biegów ,  czy spalanie 
    • Przez Kacpeer123
      Witam. Od pewnego czasu zastanawiam się nad kupnem ciągnika deutz fahr agrotron 6.05 i chciałbym wiedzieć jakie są opinie na jego temat,  co psuje się najczęściej i jak jest z częściami. Z góry dziękuję za odpowiedź. 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj