mateomateusz

Wskaźniki paliwa i wody 2812

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam. Ostatnio wymieniałem instalacje elektryczną w rozrzutniku obornika i przypadkowo dotknąłem przewodu świateł pozycyjnych do masy. Kiedy chciałem odpalić ciągnik zauważyłem że nie świecą się kontrolki ładowania i ciśnienia oleju, a także nie działają wskaźniki paliwa i wody. Zawsze kiedy przekręcałem kluczyk w pierwsze położenie wskazówka wody lekko drgnęła a paliwa układała się w pozycje stanu. Pytanie mam co się mogło stać z tymi wskaźnikami bo żarówki w kontrolkach się tylko przepaliły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    703

Sprawdź czy od stacyjki wychodzi prąd. Najlepiej sprawdź w którym miejscu jest zanik. Kontrolki zostaw w spokoju. Jeśli bezpieczniki ok to sprawdź czy przewodu od stacyjki nie upaliło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez krzys111
      Witam wszystkich. Potrzebuję schemat, opis lub zdjęcie podłączenia skrzynki bezpieczników tej przy kierownicy. W necie znalazłem jeden schemat ale jest nie czytelny. Wymieniałem całą skrzynkę i coś pokręciłem bo nie mam klaksonu tylko przy na ciśnięciu na pokrętło zapalajà się światła drogowe i nie działa wycieraczka. Mogę podesłać numer do mmsa lub maila. Dzięki
    • Przez szymon134
      Witam chcem zamonotwać radio w MF 6170 1997 r . Jest otwór na radio lecz nie ma kabli poprowadzonych do radia są tylko ucięte kable od głośników . Czy ma ktoś rozpiskę od bezpieczników ? Z góry dziękuję za odpowiedzi 
    • Przez 45142007
      Jak podłączyć radio do ursusa 4514 kabina komfort ?
    • Przez Soundkilla
      Witam! Mam problem z kierunkami w ursusie od czasu kupienia ciągnika kierunków nie było (z tego co pamiętam) nie było też świateł pozycyjnych z przodu i z tyłu palił sie ciągle stop 
      postanowiłem najpierw naprawić instalację,sprawdzić gdzie leży problem.I tu zaczynają się schody,o ile ze światłami stop i pozycjami jakoś sobie poradziłem o tyle z kierunkowskazami jest problem.Przełącznik kierunkowskazów (na trzy piny,2 mają prąd jeden nie) cały czas działa i nie ważne w którą stronę przekręce i tak migają wszystkie kierunki tak jakby na awaryjnych stał.dodam że przełącznika awaryjnych nie mam w tym modelu,próbowałem zamieniać kable ale nic to nie daje,Kupiłem drugi przełącznik i na nowym jest taka sama sytuacja.Miał ktoś taki problem i jest w stanie mi podpowiedzieć? 
       
    • Przez Sadownikx2
      Mam problem w Ursusie 2812 mianowicie jak trochę pojeździe się w nocy to zaczyna żarzyć się kontrolka ładowania, ten piorun, nie świeci się tak jak przy przekręconym kluczyku, tylko się żarzy.
      Czym więcej gazu tym mocniej się żarzy.
      W dzień się nie żarzy.
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj