mateuszsoja1

Problem z licznikiem owinięć Sipma Tekla

Polecane posty

mateuszsoja1    52

WWWitam mam problem z licznikiem owinięć bel licznik po włączeniu chodzi ale nie pokazuje ilości obrotów co robić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BrzozaZetor    27

U nas ten kabel był przerwany, w tym miejscu w którym magnes Przechodzi.Spróbuj wymienić ten kabel.On kosztuje chyba z 20zł ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Znaczy wyświetla 1 czy tam 0 i nic więcej? Sprawdź przewód idący od czujnika do licznika. Czujnik możesz mieć też źle wyregulowany, rozkręcony. Zobacz jaki masz odstęp między elementami czujnika albo poprzesuwaj magnesem przy czujce na przewodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mam ten sam problem licznik pokazuje 0 i nie działa regulacja jest dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2149

  Swego czasu owijał mi na usługach,bez licznika,tak że nauczyłem się liczyć obroty stołu. W swojej zamontowałem licznik,ąże w słoneczny dzień,h widać więc robię po staremu i nie biorę do łba:),bo i tak i tak w tę belę się lampisz jak szpak w.....;)O.o:15_yum:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez THE-kiler
      Witam kupiłem zdekompletowaną owijarkę samozaładowczą Ariadna poszukuję do niej  sterownika . Widziałem na Olx iż ktoś miał na sprzedaż z okolic Podlaskiego, Kobylin-Borzymy (przepraszam jeśli źle napisałem miejscowość lecz wieczorem natrafiłem na ogłoszenie a rano już go nie było) Byłbym bardzo wdzięczny 
    • Przez Jamalek
      Panowie, 
      Proszę o podpowiedź kupiłem owijarka sipme, ma urwany wtyk do licznika owinieć, ktoś pociągnął i urwał. Podpowie ktoś jaki idzie wtyk do tego komputerka ? Mam model jak zdjęciu magnes, przewód z czujnikiem jest brakuje tylko wtyk. 


    • Przez 6441Marcin6441
      Co sądzicie o zamontowaniu układu automatyki do owijarki bel?
      Urządzenie sterowane pilotem:
       
      -automatyczne zatrzymanie owijarki po osiągnięciu zaprogramowanej liczby obrotów:
      -ustawianie w pozycji do rozładunku
      -ustawianie w pozycji do załadunku
      -rozpoczęcie cyklu po wysłaniu sygnału z pilota sterujacego
    • Przez przemekk800i
      witam
      stoję przed zakupem owijaki. nie wiem która bedzie lepsza do owinięcia w jednym roku jest około 600 bel unia ma owijanie na dwie folie i 3 wałki do obracania bel za to maja ma pasy. nie wiem która będzie lepsza i trwalsza .  dodam ze w tym roku miałem do czynienia z owijarka na linki i z bocznym załadunkiem wszystko ok ale to nie jest to
      proszę o poradę.
      pozdrawiam 
    • Przez piootr
      Mam zamiar kupić owijarke z sipmy na folie 50 i 75 cm , urzytkuje ktoś taką maszyne albo jakąś inną owijającą folią 75 cm jak się coś takiego sprawuje , powinno się szybciej owijać
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj