Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problem z firmą METAL-TECHNIK

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share look19

look19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 872 postów

Napisany 30 czerwiec 2015 - 18:19

WItam. 

Mam problem z firmą METAL-TECHNIK. Kupiłem od dilera zgrabiarkę tej firmę i zgrabiarka ta ma liczne wady. Diler interweniował już u tej firmy w mojej (i nie tylko sprawie. Sprawa dotyczy takiej zgrabiarki: https://www.google.p...Q_AUoAQ#imgrc=_

Napisałem wiadomość do dilera, po czym reklamacja została uznana, dopiero po ok miesiącu. Jednak dziś otrzymałem części,które miały rozwiązać sprawę, jednak nie wszystkie dotarły, a te, które dotarły nie rozwiązują problemu. Pytanie brzmi w jaki sposób mogę zmusić firmę METAL_TECHNIK do skutecznej naprawy zgrabiarki bądź zwrotu pieniędzy?

Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Problem z firmą METAL-TECHNIK Dzisiaj, 19:11
  •  

#2 Share qazi

qazi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4544 postów

Napisany 30 czerwiec 2015 - 18:26

może opisz w czym jest problem w tej zgrabiarce

#3 Share look19

look19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 872 postów

Napisany 30 czerwiec 2015 - 19:31

Mail, który napisałem do dilera w tej sprawie (małymi literami i bez znaków interpunkcyjnych, ponieważ diler posługuje się dziwnym telefonem, który nie przyjmuje ani jednych ani drugich znaków ;) ):

Załączone miniaturki

• Gmail - problem ze zgrabiarką metal technik Strona_1.jpg
  • Gmail - problem ze zgrabiarką metal technik Strona_2.jpg

Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Valtra123

Valtra123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 205 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo wszystko co z tym związane , Motoryzacja ,

Napisany 30 czerwiec 2015 - 20:22

To jest po prostu wada fabryczna którą nie możesz usunąć . Napisz do nich że masz problemy z tą maszyną, że to wada fabryczna nie usunie się tego np: spawaniem, że to nie jest wina użytkownika itp. i prosisz o naprawę maszyny lub o zwrot pieniędzy . Jeżeli to nie pomoże możesz poprosić rzeczoznawcę aby obejrzał maszynę i zweryfikował czy takie usterki są wadami fabrycznymi a jak wystawi takie zaświadczenie (czy co tam oni wystawiają) wyślij to do producenta . A jeśli to nie pomoże zostaje ci droga sądowa . Pozdrawiam

Jeżeli pomogłem to proszę o strzałkę w górę .

Uwielbiam ryk silników podczas orki , uwielbiam jeździć z pełnymi dwiema przyczepami , a także kosić bizonem i słuchać jego pomruku i wycia . Oczywiście zachęcam do polubienia moich postów . Pozdrawiam

#5 Share Roman_h2

Roman_h2

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów

Napisany 30 czerwiec 2015 - 21:15

Problem z firmą METAL-TECHNIK W najbliższym starostwie urzeduje rzecznik praw konsumentów do niego się udaj za f
wybacz nie mogę edytować na telefonie to pisze drugi komentarz miało być ze za darmo ci wystosuje odpowiednie pismo

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share look19

look19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 872 postów

Napisany 01 lipiec 2015 - 15:25

Jest decyzja firmy METAL-TECHNIK - dostanę nową maszynę na wymianę, ponoć zmodernizowaną i bez wad, która ta miała. W tym miejscu dziękuję firmie Powerfarm za skuteczne działanie w mojej sprawie i pozdrawiam (o ile to od nich ktoś czyta).