look19

Problem z firmą METAL-TECHNIK

Polecane posty

look19    30

WItam. 

Mam problem z firmą METAL-TECHNIK. Kupiłem od dilera zgrabiarkę tej firmę i zgrabiarka ta ma liczne wady. Diler interweniował już u tej firmy w mojej (i nie tylko sprawie. Sprawa dotyczy takiej zgrabiarki: https://www.google.pl/search?q=zgrabiarka+metal+technik&espv=2&biw=1242&bih=545&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=8s6SVf_PIa6v7AbW7YuACw&ved=0CAYQ_AUoAQ#imgrc=_

Napisałem wiadomość do dilera, po czym reklamacja została uznana, dopiero po ok miesiącu. Jednak dziś otrzymałem części,które miały rozwiązać sprawę, jednak nie wszystkie dotarły, a te, które dotarły nie rozwiązują problemu. Pytanie brzmi w jaki sposób mogę zmusić firmę METAL_TECHNIK do skutecznej naprawy zgrabiarki bądź zwrotu pieniędzy?

 


Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
look19    30

Mail, który napisałem do dilera w tej sprawie (małymi literami i bez znaków interpunkcyjnych, ponieważ diler posługuje się dziwnym telefonem, który nie przyjmuje ani jednych ani drugich znaków ;) ):

 

 

         

 

post-15922-0-47475900-1435689088_thumb.jpg

post-15922-0-69663900-1435689098_thumb.jpg


Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Valtra123    33

To jest po prostu wada fabryczna którą nie możesz usunąć . Napisz do nich że masz problemy z tą maszyną, że to wada fabryczna nie usunie się tego np: spawaniem, że to nie jest wina użytkownika itp. i prosisz o naprawę maszyny lub o zwrot pieniędzy . Jeżeli to nie pomoże możesz poprosić rzeczoznawcę aby obejrzał maszynę i zweryfikował czy takie usterki są wadami fabrycznymi a jak wystawi takie zaświadczenie (czy co tam oni wystawiają) wyślij to do producenta . A jeśli to nie pomoże zostaje ci droga sądowa . Pozdrawiam

 

Jeżeli pomogłem to proszę o strzałkę w górę .


Uwielbiam ryk silników podczas orki , uwielbiam jeździć z pełnymi dwiema przyczepami , a także kosić bizonem i słuchać jego pomruku i wycia . Oczywiście zachęcam do polubienia moich postów . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman_h2    67

W najbliższym starostwie urzeduje rzecznik praw konsumentów do niego się udaj za f
wybacz nie mogę edytować na telefonie to pisze drugi komentarz miało być ze za darmo ci wystosuje odpowiednie pismo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
look19    30

Jest decyzja firmy METAL-TECHNIK - dostanę nową maszynę na wymianę, ponoć zmodernizowaną i bez wad, która ta miała. W tym miejscu dziękuję firmie Powerfarm za skuteczne działanie w mojej sprawie i pozdrawiam (o ile to od nich ktoś czyta).


Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez szymekrolnik89
      Witam szukam opinii zgrabiarki jedno karuzelowej do 1014 lub 360 ursusa. Jestem zielony całkowicie w temacie powierzchnia na jakiej ma pracować to ok 10ha teren górzysty najlepiej pracowało by mi się 1014 bo wom niezależny. budżet to do ok 12tys zł. Jeżeli możecie to konkretne modele podajcie
    • Przez Karolek132
      witam wie ktoś jak to wymienić ?
    • Przez polk1223
      Witam, rozglądam się za przetrząsarką i natknąłem się na felle th 460.  Pracowała by z c360.
      Pytanie 1
      Chciałbym zasięgnąć informacji o niej, jak się sprawuje oraz jak wygląda sytuacja z częściami? Jak z awaryjnością?
      Pytanie 2. 
      O co chodzi z końcówkami (d oraz dn) w wersjach fella th460 /th460 d/fella th460 dn ? Wyjaśni ktoś? 
      Pytanie 3. 
      Na co dokładnie zwrócić uwagę przy oględzinach?
      Pytanie 4. 
      Do przetrząsarki zalecają wałek ze sprzęgłem ,jak to z tym jest? 
       
       
       
    • Przez luki987654321
      Witam, jaką polecacie zgrabiarkę do 10-11 tys i 4m i więcej szerokości roboczej? myślałem o zgrabiarce Niemeyer (podoba mi się jej składanie do transportu) i deutz fahr. którą z nich polecacie ewentualnie jakaś inna marka. z góry dziękuję za opinie posiadaczy
    • Przez morisek381
      Witam. Szukam informacji jak przestawiać gwiazdy zgrabiarki kuhn grs na grabienie i potem spowrotem na rozbijanie pokosu
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj