Polecane posty

FarmaBiegun    0

Jeśli interesuje Was proces powstawania obory oraz silosów kiszonkarskich, zapraszam do śledzenia mojego kanału na YouTube! :)

Wrzuciłem małą zajawkę, gdzie ładowarka Manitou 'oprowadziła' trochę po rozpoczętej budowie. Będę starał się wrzucać regularne dzienniki 2 razy w tygodniu.. :)

 

Pierwszy film z tej serii: https://www.youtube.com/watch?v=6cfgg3ngf8Y

Kanał YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1lrhmk063AQhToQGvyAS0A

 

Zachęcam do subskrybcji kanału YouTube. Znajdą się tam też filmy związane z pracą naszych maszyn. Zapraszam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FarmaBiegun    0

180 DJP :)

Hmmm z ceną mleka wiadomo jak jest po uwolnieniu kwot ;_) Wiadomo, że cały kraj nie ma jednakowej ceny. U mnie jeszcze się opłaca - aż takiej zaporowo niskiej ceny nie mamy i liczymy na stabilizację. No niestety - rozwój wymaga inwestycji, decyzja zapadła i lecimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Luba
      Witam wszystkich bardzo serdecznie,
       
      Wraz z grupą przyjaciół tworzymy portal dla rolników. Głównym celem przedsięwzięcia jest stworzenie oprogramowania które wyeliminowałoby papierową dokumentację prowadzoną w gospodarstwie.
       
      Sam jestem rolnikiem i doskonale zdaję sobie sprawę, że temat jest bardzo rozległy, dlatego chciałbym Was prosić o propozycje funkcjonalności które wg Was powinny się w takim portalu znaleźć. Głównie chodzi o rzeczy związane z dokumentacją (rejestrami, ewidencją, książkami), którą trzeba prowadzić albo nie trzeba ale i tak się prowadzi dla siebie. Jeżeli macie jakieś inne sugestie to oczywiście też będą mile widziane.
       
      Pozdrawiam,
      Luba
    • Przez szymek321
      witam, chciał bym się dowiedzieć od osób które robiły, mają kultywator 1,8 m szerokość, 11 zębów, 3 rzędy. Z jakiego materiału najlepiej zrobić ramę kultywatora? interesuje mnie tylko zrobienie ramy. Wymiary jakie są między rzędami?  jeśli ktoś by miał zdjęcia takiego kultywatora to chętnie je zobaczę, jeśli by się dało to prosił bym o zdjęcie z podpisanymi wymiarami kultywatora. POZDRAWIAM
    • Przez ktomek154
      cześć, mam w planach budowę kurnika dla brojlerów. Na początku jednak chciałbym zapoznać się z tym tematem. Można przerobić starą chlewnie na kurnik? wymiary 12 na 40 metrów. da radę to przerobić w miarę tanich pieniądzach?
    • Przez MICH4Ł
      Witam. 
      Interesuje się rolnictwem i pracą na roli. Mam okazje uprawiać 3 ha i za bardzo nie wiem jak się za to zabrać a bardzo bym chciał to robić. Mam do wyboru uprawę ziemniaków albo zboża czy mógłby mi ktoś napisać co by było lepsze (opłacalniejsze) wiem ,że w dzisiejszych czasach trudno jest gospodarzyć ale bardzo proszę o odpowiedź.
    • Przez NewhollandT5050
      Witam kolegow chciałbym w przyszłości z rodzicami postawic obore i mam pytanie odnośnie budynku murowanego lub z płyty obornickiej. Obora ma być uwieziowa. Chciałbym wiedzieć czy posiada ktoś taka obore z płyt i jak się spisuje ? oraz najważniejsze czy obora z płyt będzie tańsza niż cała murowana ? Dodam ze jeżeli już Budowa by się odbyła z płyt to byłby podmurowany mur na wysokość około 1.5 m. Dziękuję serdecznie za wszystkie odpowiedzi
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj