jankris

Prasa Claas Variant 180 RC

Polecane posty

endrju    24

jeśli spinka jest dobrze założona i nie uszkodzona to Ci się nie zaczepi . No ale wiadomo ,że takie połączenia szybko  ulegają zużyciu .  Ja w swojej np. wyrwałem 1/4 spinki poprzez dostanie się drutu od przetrząsarki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pytanie 1 czy ursus 904 uciagnie tą prase do słomy w belach 160-tkach

i jak wage mogą mieć takie bele ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryk1222    136

Może i da radę ale przy zgniocie max i dużej belce pewnie będzie miał ciężej niż byś oral pole. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endrju    24

czy któryś z użytkowników wymieniał łożyska na górnym walcu od zgniotu ?  Ktoś wie jak się do niego dostać ? Po otwarciu komory i "rozluźnieniu pasów"  w żadnym momencie wałek nie wychodzi do takiego stopnia abym mógł wyciągnąć to łożysko . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kemper    0

Może ktoś mi pomoże?Od jakiegoś czasu nie działa mi smarowanie centralne w moim variancie 180.wogóle oleju nie ubywa a zbiorniku a łańcuchy są suche.Jaka może być przyczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endrju    24

Gdy otwierasz klapę to otwierasz ją do samego końca  ? czy jak wypadnie bela ? Bo olej puszcza dopiero wtedy jak klapa uniesie się do samej góry :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć czy mógłby ktoś mi zrobić zdjęcie do czego jest podłączony sznureczek od licznika bel w Variant 180 ? Bo u siebie przywiązałem do ramienia od naciągu pasów ale nalicza mi podwójnie i nwm jak to połączyć żeby działało. Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryk1222    136

Z tego co pamiętam to tak było trzeba to tylko doregulowac otwieraj klapę i patrz co się dzieje. 

Ja u siebie mam dolozony elektroniczny na magnes bo ten na prasie się skończył a nowy liczył tylko do 9....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1920    0

Witam, posiadam class Variant 180 i mam taki problem. Na wskaźniku rozmiaru bel jest 1,2 a belarka  kręci większe bele. jaka może być tego przyczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1920    0

no tak, ale za kazdym razem inna wychodzi, i nie chce belarka jej juz poźniej sciskac jak wychodzi ponad wymiar

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez velFoka
      Witam. Może ktoś posiada katalog do tej prasy w formie pdf?
    • Przez CezaryRoszkowski
      Siemanko,
      jak się programuje prasoowijarkę 455 Uniwrap na automat ??
      Wrzucam zdj dla atencji.
       

    • Przez micgal39533
      Witam Mam taki problem z prasą że nóż nie ucina siatki tak jakby wgl za nią nie łapał tylko siatka owija się dalej nie naruszona
    • Przez Radek098
      Kilka dni temu zakupiłem prasę Claas Variant 350 z 2009 roku, dzisiaj zauważyłem że na prasie jest naklejka 1000 obrotów wom. I odnośnie tego mam pytanie czy mógłbym tą prasą pracować na 540 obrotów czy wymagane jest 1000, ponieważ ciągnik ma 90km i mam wątpliwości czy poradzi sobie z tą prasą na 1000 obr wom. Szukając w książce znalazłem informacje że w prasach na 1000obr montowane były mocniejsze przekładnie, lecz nie znalazłem informacji czy można prasować nimi na 540obr.  
    • Przez rozal22
      Witam, w te żniwa prasą variant 280 przepracowałem 550bel nagle coś się stało i prasa zaczęła "wariować" na potencjometrze/manometrze.
      Bela raz jest zbijana a raz nie, wskaźnik szaleje na skali. Efekt jest taki że w pewnych partiach beli reki nie można włożyć(tak jak do tej pory było) a w innych całą rękę, czy ktoś się spotkał z takim problemem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj