Skocz do zawartości

Zdjęcie

targi rolne w pomorskim

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share szah88

szah88

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 26 czerwiec 2015 - 14:45

targi rolne w pomorskim

aktualnie trwa sezon na targi co weekend jakieś nowe. właśnie dostałem zielone światło na wyjazd na ten weekend, gdzie obecnie się kierować w takim razie?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
targi rolne w pomorskim Dzisiaj, 13:02
  •  

#2 Share gurlik

gurlik

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 26 czerwiec 2015 - 15:48

targi rolne w pomorskim

Proszę sprawdzać kalendarz! W ten weekend to nie wiem ale na pewno od 4 lipca zaczynają się AgroTech w Minikowie, także na te warto się wybrać.

Edytowany przez gurlik, 26 czerwiec 2015 - 15:48.

#3 Share szah88

szah88

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 02 lipiec 2015 - 00:45

targi rolne w pomorskim

dziękuję za odpowiedź, a czy mogę wiedzieć czy Agrotech wiąże się z tym, że bedą one tylko rolne? w tamtym roku byłem na takich gdzie byly też wyroby domowe, gres i zwierzęta czyli mydło i powidło i fajnie całkiem to wyszło.

#4 Share gurlik

gurlik

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 02 lipiec 2015 - 04:24

targi rolne w pomorskim

Rolne to bardzo szeroki zakres. Tematyka szczegółowa jest różna, bo od nasion, pasz, zwierząt po sprzęty ale jest też wszystko co się tyczy domu, zazwyczaj właśnie rejestruję obecność kogoś z wykończeniami wnętrz jak wspomniany gres bo dzieciaki mi się budują albo remontują po kolei więc zawsze można coś podpatrzeć choćby po cenach czy konkurencyjne.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share szah88

szah88

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 02 lipiec 2015 - 15:39

targi rolne w pomorskim

jeszcze raz dzięki, właśnie o płytki mi chodzi najbardziej bo słyszałem że Kiermasz płytek z Ług może po takich miejscach jeździć

#6 Share gurlik

gurlik

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 11 lipiec 2015 - 08:34

targi rolne w pomorskim

Byli bo sam się zatrzymywałem przy stoisku ale nie wiem czy jest sens po takich miejscach jeździć bo przecież i tak niekupisz tam płytek tylko musisz jechać do ich sklepu

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share szah88

szah88

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 11 lipiec 2015 - 14:36

targi rolne w pomorskim

Jak najbardziej jest sens dlatego, że można uzyskać kupon rabatowy albo choćby cenne informację, zwłaszcza jeśli takie targi są bliżej domu niż sklep docelowy. Nie będę gonić auta 50 km dalej w jedną stronę jeśli mogę wcześniej się przekonać na własne oczy czy chcę u nich kupić coś czy nie. A poza tym dzięki temu że pojechałem w końcu na te targi mogłem zaklepać sobie dowolną ilość płytek wybranych a nie czekać aż w przyszłym tygodniu towar bedzie wykupiony bo nie mógłbym wcześniej do nich podjechać. Także możliwości bez liku, trochę wyobraźni.