Skocz do zawartości

Zdjęcie

Rak a Witamina B17 - Amigdalina

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share klon31

klon31

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 24 czerwiec 2015 - 09:58

Witam,
jak w tytule czy ktoś stosował lub z bliskich osób i znajomych? Czy to powago w walce razem z chemioterapią czy tylko to jest naciąganie ludzi? W internecie jest dużo pozytywnych komentarzy ale nie wiadomo czy są prawdziwe.
Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedz

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Rak a Witamina B17 - Amigdalina Dzisiaj, 03:38
  •  

#2 Share mariel

mariel

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 26 sierpień 2015 - 18:31

Ja zjadam kilka gorzkich pestek moreli, które są bogate w witaminę B17 - robię to profilaktycznie pod wpływem książki Ukryte terapie Jerzego Zięby. W Internecie są też dostępne filmy, w których m.in. na ten temat mówi.

#3 Share nojsze

nojsze

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 269 postów

Napisany 26 sierpień 2015 - 18:51

Naciąganie ludzi na cudowne lekarstwa na raka jest jednym wielkim sku....stwem.

Carcinoma ..... jest tak skomplikowaną postacią mutacji genów że nie jak dotąd pewne procesy informacji międzykomórkowych nie zostały rozszyfrowane jak one to robią. 

Rak to nie wyrok i proszę nie sugerować się ,,cudownymi lekarstwami" - ludzie z milioardami dolarów na koncie czasem muszą przegrać z tą chorobą, indywidualne terapie genowe przedłużające życie itp... .

Z własnych doświadczeń, sok z marchwi, buraka ogranicza rozwój komórek macierzystych które są prekursorem przerzutów, gdyż zazwyczaj nie umiera si od guza pierwotnego ale od wznowy.... znam takie osoby które już kilkanaście lat są po operacji i chemii formy inwazyjnej nowotworu. 

Kilka pestek moreli najwyżej nadwyręży wątrobę i tyle w temacie , obserwacje niektórych naukowców dowodzą iż osoby jędzące dużo ostrej papryki -kapsaicyna nie zapadją tak często na nowotwory jak reszta populacji.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share adiss

adiss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 26 sierpień 2015 - 18:57

Ja też kilka dłuższy czas zażywam - profilaktycznie . jakoś cyjankiem sie nie zatrułem . Czy pomaga ? Nie wiem .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Tomasz78

Tomasz78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2189 postów

Napisany 26 sierpień 2015 - 21:49

adiss jaj sobie nie rób bo to nie na miejscu  ,jak Ciebie dopadnie to do śmiechu nie bedzie (oby nie),swoja droga ciekaw jestem co pomaga albo inaczej co przynosi pozytywny skutek w leczeniu raka ?

#6 Share adiss

adiss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 27 sierpień 2015 - 09:24

Jaja to "robi" kura . Czytaj ze zrozumieniem . Jak już to opanujesz to poszukaj informacji o B17 . Jest tyle samo za co i twierdzących że to nic nie daje a nawet szkodzi .Reszty twojego posta po prostu nie rozumiem albo nie wiem czego nie zrozumiałeś ? 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share hania1978

hania1978

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 28 sierpień 2015 - 10:31

niestety, nigdy na 100% nie wiadomo, co komu pomoże albo zaszkodzi :( czy to jest faktycznie takie drogie? może warto spróbować albo spróbować dotrzeć do jakichs naukowych opracowań na ten temat...