Skocz do zawartości

Zdjęcie

mf 3085

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share kadman

kadman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 120 postów

Napisany 29 luty 2008 - 15:06

mf 3085 Rano tata chciałgo odpalić słabo kręcił to podłączył prostownik. Potem go odłączył od prostownika i przekręcił kluczyk i zrobiło się zwarcie bo tak długo rozrusznik kręcił aż rozładował się akumlator cofnięcie kluczyka nic nic nie pomogo.:angry: Teraz żadna kontrolka się nie świeci nie reaguje na nic, mimo podłączenia innego akumlatora, bezpieczniki sprawdzałem są dobre co zrobić

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
mf 3085 Dzisiaj, 19:47
  •  

#2 Share Piotras

Piotras

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 301 postów

Napisany 29 luty 2008 - 17:30

mf 3085 Sprawdz czy prąd dochodzi do stacyjki jak dochodzi to jeszcze sprawdzy czy ma rónież wyjście może coś z stacyjką. A na krótko próbowałeś??

#3 Share gutomir

gutomir

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów

Napisany 29 luty 2008 - 21:20

mf 3085 patrzyłeś te bezpieczniki od komputera które so pod masko.Niewiem jak z prostownikiem ale taki gościu mówł na bo mamy MF3065 że nie wolno podłańczać rozruchu bo komputer sie może spalić.Ale tam od komptera so dwa becpieczniki pod masko.pzdr

#4 Share kadman

kadman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 120 postów

Napisany 29 luty 2008 - 23:21

mf 3085

patrzyłeś te bezpieczniki od komputera które so pod masko.Niewiem jak z prostownikiem ale taki gościu mówł na bo mamy MF3065 że nie wolno podłańczać rozruchu bo komputer sie może spalić.Ale tam od komptera so dwa becpieczniki pod masko.pzdr

Tych od komputera nie patrzałem bo nie wiedziałem że są jeszcze jakieś gdzie one są dokładnie?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Monteks

Monteks

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 78 postów

Napisany 29 luty 2008 - 23:44

mf 3085 Ja w 3060 mam takie bezpieczniki przy akumulatorze i one tez mogly ci sie spalic...sa osloniete taka gumowa zatyczko wiec raczej problemow z odszukaniem ich nie bedziesz mial...popatrz przy aku...one tam sa na bank POZDRO

#6 Share gutomir

gutomir

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów

Napisany 01 marzec 2008 - 16:03

mf 3085

Ja w 3060 mam takie bezpieczniki przy akumulatorze i one tez mogly ci sie spalic...sa osloniete taka gumowa zatyczko wiec raczej problemow z odszukaniem ich nie bedziesz mial...popatrz przy aku...one tam sa na bank POZDRO

masz racje są nad akumulatorami obok filtra na rogu.Sa 2.pzdr

#7 Share kadman

kadman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 120 postów

Napisany 03 marzec 2008 - 12:28

mf 3085 Lipa! bezpieczniki dobre massey uziemiony elektronik przyjedzie czwartek piątek sobota może :angry:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share kadman

kadman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 120 postów

Napisany 16 marzec 2008 - 15:31

mf 3085

Lipa! bezpieczniki dobre massey uziemiony elektronik przyjedzie czwartek piątek sobota może :angry:

Elektronik był w zeszłą sobote okazało się że w rozruszniku spaliły się dwa kabelki polutowal i wsio gra :P