lemelvaus

[Jagody] Znacie jakieś przetwórnie skupujące jagody?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
lemelvaus    0

Bardzo mnie interesuje nawiazanie kontaktu z takimi przetwórniami i gdzie się znajdują,  jeśli wiecie piszcie niżej nazwe i miejscowość w jakiej się znajdują.  Ewentualnie wyślijcie prywatną wiadomość. :)

Edytowano przez AF_Mirek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adek1614    7

Gardenia Bio Concept  niedaleko mnie jest w Tarnogrodzie woj. lubelskie powiat . Biłgoraj, ale to chyba jest siec przetwórni wiec  moga  być i w innych rejonach Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kamilsmutek8
      POMOCY!!!
      Mam króliki do sprzedanie wie ktoś gdzie mogę sprzedać mieszkam woj.małopolskie niedaleko Tarnowa gdzie jest jakiś skup królików?
      Nie mogę nigdzie znaleźć!!!
    • Przez andzej1889
      Witam, poszukuję osoby/firmy które zajmuję się skupem królików ( tylko woj śląski i opolskie ). Jeżeli ktoś posiada informacje które mogły by pomóc bardzo prosił bym o podanie numeru telefonu lub kontakt z numerem 537086548. Można także wysłać mi prywatną wiadomość. 
      Króliki hodowane ekologicznie, bez pasz, granulatów, z stałym dostępem do wody.
    • Przez pawelkarczewski
      Witam wszystkich producentów warzyw, jeśli jest ktoś z województwa wielkopolskiego albo kujawsko-pomorskiego i zajmuje sie produkcją selera korzennego i posiada na magazynie mini 6 ton selera zachęcam do kontaktu ze mną gdyż jestem zainteresowany kupnem selera na przetwórnię. 
      Proszę o wiadomość na mój adres e-mail pawelst991@wp.pl lub odpowiedź pod tym postem. 
      Pozdrawiam
    • Przez Arkadiusz1984
      Witam
      Jestem nowym członkiem forum szukam skupu żywca króliczego najlepiej okolice ostrołeki, nowy dwór mazowiecki z góry dziekuję za odpowiedz.
    • Gość
      Przez Gość
      Witam wiecie może kto zabiera świnki z powiatu konińskiego i daję dobrą cenę pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj