Kubacsb

Przyczepa samozbierająca mengele

Polecane posty

Kubacsb    0

Witam mam zamiar kupić przyczepę samozbierającą mengele duobull 7000  z 2008 roku. Przyczepa ma zbierać trawę z powierzchni 150ha. Co myślicie o tej firmie? Czy są awaryjne?

post-154478-0-79071000-1434717355_thumb.jpg

post-154478-0-79366800-1434717365_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez woj0ciech
      Witam
      Czy ktoś ma forum miał do czynienia z taką prasą, jestem posiadaczem takiej prasy, sprowadzona z niemiec, widać ze była po remoncie( nowe elementy aparatów listwy itp), tez są na to faktury, jednak nie jestem zbytnio zadowolony z wydajności ok 10,( 85x120x 250) kostek na h to troche za mało moim zdaniem. cisnienie na zegarze 70 bar czyli w połowie mozliwego jakie sie da ustawić , prasa pracuje z ciągnikiem 200km. przed zakupem nigdy nie mialem do czynienia z taką prasą więc "intuicyjne" prasowałem nią w zeszłe żniwa.Za każą poradę jak prasować, jak ustawić, co zmienić będe bardzo wdzięczny
      pozdrawiam
    • Przez kamcioxxxx
      zastanawiam sie nad kupnem mengele mb 300 tylko nie wiem jak ona sie sprawuje czy przekładnia wytrzymuje czy jest lepsza niz na pasy lub łańcuchy ? a wo gule jaki wom potrzebuje 500 cy 1000 obrotów ta mengela czy ciągnik 912 da sobie rade przy niej ?
    • Przez MlodyRolnik100
      Witam otóż tak w moim gospodarstwie coraz wiecej zostaje obsiewane trawami kukurydzą i tak dalej czyli na produkcję mleczną więc postanowiliśmy kupić sieczkarnię tylko tu pytanie jaką ? moze małe szczegóły podam aktualnie jest obsiane 6.5ha traw i 14 kukurydzy wiem stosunkowo mało , lecz kosiarka będzie sporo po usługach chodziła na teraz mam juz troche klientów nawet dobrych znajomych. tylko tak JAKĄ????
       
      Mój znajomy ma Class jaguar 840 przystawka 6 rzędów Kempera jedyne co miał problem to coś z wykrywaczem metalu a tak śmiga juz 2 sezony no mzoe tam małe były np pasek albo coś. inny znajomek ma Mengele MAMMUT (dokłądnego symbolu niepamiętam ale nie za duzo ) i kupił tak niefartownie ze coś miał w silniku zlepione prawie na taśme no wiecie do 1 cięcia i siada i silnik nowy kupowali po zrobieniu jakieś 10 ha 1 znajomy ma John Deere 6710 i teraz kupił 6810 i starą zostawił sobie i na części sprzedaje a jeszcze inny ma 2 New Hollanda 1 mniejsza a 2 to walona na 8 rzędów i to zapier z tym i właśnie tu mój dylemat bo patrząc po awariach itp to Class John Deere najlepsze i New Holland a jeśli chodzio jakość najlepsza John Deere i Class z tego co zaobserwowałem.
       
      Ale do rzeczy proszą właścicieli sieczkarni (sieczkarnia musi mieć minimum 400 koni) o wpisywaniu wszystkiego co sie działo podczas uzytkowania
       
      PS.. Modele które mnie zainteresowały ze jakbym znalazł dobry egzemplaz i w miare tani chciałym to : New Holland FX48 John Deere 6810 Class Jaguar 840-860 Co myślicie? Ale prosze pisać takze o innych modelach,markach
    • Przez Arek9103
      Witam forumowiczów!
      Jaki silnik w sieczkarni Mengele będzie lepszy, mniej awaryjny, mniej paliwożerny? Czy volvo w serii 7300 czy też może mercedes w 7800?
    • Przez can7ona
      Witam
      W tym roku stałem się posiadaczem sieczkarni MENGELE MB 300. Problem z sieczkarnią polega na tym, że nie pobiera ona QQ i zapycha się. Jak się kosi to pobiera QQ falami, tzn wezmie trochę, zetnie i tak ciągle. W sieczkarni MB 200 nie miałem takiego problemu. Nie wiem co robić? Ktoś miał podobny problem? Noże naostrzone, wszystko wizualnie wygląda Ok, a jednak się zapycha. Maszyna pracuje z Zetorem Proxima 90 Km. Jakby ktoś miał jakiś pomysł co z tym zrobić podzielcie się zaraz zacznie się sezon a ja w czarnej ... dziurze:))
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj