stefan4321

Manitou MLT 524

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

ogadałem te maszynę  niejest zła ale cena brutto policzyctez mała niejest   ogladałem jeszcze tą                                                                                               http://olx.pl/oferta/manitou-mlt-524-CID757-IDa6iDx.html#847954ffb8                                          

 

cenowa lepjej wychodziła i tez w dobrym stanie  ale jednak po przemysleniach zdecydowalem dozbierac troche kasy i nakreciłem sie na cos takiego  jest sporo nizsza i mniej wywrotna wygodniejsza kabina itp...  

http://olx.pl/oferta/manitou-mlt-526-compact-CID5-ID9uI2h.html#fb8fdbe6b9    

jak mocno potrzebujesz to pojde do sasiada i zmierze jakie ma gabaryty 524  


a opiniej na temat tych modeli mam jedną nie zmienna od lat dobre stare konstrukcje i proste w naprawach jak lupisze nie zajezdzona to sporo lat posłuzy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie tej nie widzialem bo jak mowie odpuscilem sobie generalnie 524 bo zbieram kase na 627 badz 526   a ta nie wiem nie widzilem nie wypowiadam sie chociaz te zmalowanie farba mnie nie przekonuje wolalbym tamte w orginale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy83    91

Ja swojej nie zamierzam sprzedawać tylko może taki model dy ci podpasował B)  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eminem    1

ciekawi mnie jak dziala w tej ladowarce skrzynia biegow i czy normalne jest ze ladowarka 80km nie daje rady pociagnac przyczepy z  balotami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marysrybak    3

w mojej manitou jest caly czas naped na 4 kola. czy jest mozliwosc zeby naped byl tylko na jedna os? po lewej stronie od kierownicy mam jakis przycisk na ktorym sa narysowane kola ale przelaczajac go nic sie nie zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazik1234    2

manitoumechanik

Jak dziala ten licznik "godzin"?

To sa godziny zegarowe czy jak to dziala?

Ile srednio zuzywa paliwa na taka godzine?

Edytowano przez kazik1234

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

licznik godzin jak działa-hm no cyferki sie obracaja i sa coraz to nowe     a ile paliwa zuzywa na taka godzine no tyle ile silnik zeżre    kolego kazik nie obraż sie ale ty chyba problemow za maszyna zadnych nie masz  ze takie pytania ci glowę zaprzataja   smaruj tankuj i jezdzij ,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiesz co to nie sa takie prawdziwe mth jak kiedys wciagnikach obecne mth sa bardzo zblizone do godziny zegarowej ,, aroznica w nabijaniu miedzy wolnymi a szybkimi obrotami jest znikoma i zalezy od sprawnosci alternatora bo sygnal do mth jest wlasnie liczony zpracy alternatora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Damiano604
      Witam, mam problem z ładowarką JCB 536-70 Agri. Po naprawie siłownika skrętu przedniej osi, przednie koła nie chcą skręcać w prawo. Przed rozebraniem miałem 4 koła przekręcone w prawym kierunku (tylne w lewo, przednie w prawo). Po założeniu siłownika tylne były na maksa w lewo a przednie po wpływem powietrza poszły w lewo i teraz jest jakby psi chód tylko ze nie można kręcić w prawo. Luzowałem węże aby wyszło powietrze, niby wyszło bo teraz już leci sam olej ale przednie koła nie chcą ruszyć w prawo, jedynie na lewarku jak podniosę to na zgaszonej przekręcę po podniesieniu ale gdy odpalę to idą lewo. Może ktoś coś podpowie. Pozdrawiam!
    • Przez Zetroll
      Witam mam problem z mini ładowarką bobcat 443 gdy chcę skręcić czy w lewo czy prawo hydraulika głośno pracuje podczas jazdy na wprost jest wszystko w porządku i gdy unoszę ramię czy na pusto czy z załadunkiem to przerywa .Czy ktoś z użytkowników miał podobny przypadek.
    • Przez karol2306
      Witam
      Mam problem z merlo. Według specyfikacji podnosi max 3,5t lecz ciężko podnieść 1,5 t.
      Wszystkie inne funkcje działają poprawnie.
       Gdzie szukać przyczyny???
      Gdzie znajduje sie zawór przeciążeniowy?? Podejrzewam ze trzeba go podkręcic
    • Przez Huzi
      Witam mam problem w clas scorpion 7044 z wysuwem mianowicie cały czas świecą się diody od przeciążenie i piszcza nie można wysunąć ramienia . Nie wiem dokładnie czy czujnik ten jest na tylnej osi przykrecony dwoma opaskami to to , odlaczylem go i dalej to samo 
    • Przez 22krystianek22
      Witam wymieniał ktoś pasek wentylatora w  manitou ? Podpowie ktoś jak go przelozyc ? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj