Skocz do zawartości

Zdjęcie

MF 690 problem z trzesieniem

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share mateo105

mateo105

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 181 postów

Napisany 14 czerwiec 2015 - 08:54

Witam wszystkich zakladam nowy temat poniewaz mam problem z miom fergusonem 690 ktory jest bez przedniego napedu a mianowicie podczas jazdy po polnej twardej drodze lub asfalcie strasznie trzesie mi maska i kabina. wszystko to dzieje sie tylko przy pewnych obrotach silnika i raczej na kazdym biegu lecz po luzie jak go przygazuje to nie ma  zadnych drzen. dodam jeszcze ze gdy jade po polu lub po lace to zadnych drzen tez nie ma. prosze o pomoc

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
MF 690 problem z trzesieniem Dzisiaj, 14:34
  •  

#2 Share black_shadow

black_shadow

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 154 postów

Napisany 14 czerwiec 2015 - 09:03

może jednostka wyrównoważająca silnika jest uszkodzona

#3 Share mateo105

mateo105

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 181 postów

Napisany 14 czerwiec 2015 - 09:48

ale trzęsienie nie występuje na biegu jałowym i podczas jazdy po łące lub polu. I czy to mozliwe ze jednostka wyrównoważająca jest zuzyta?

Edytowany przez mateo105, 14 czerwiec 2015 - 18:38.

#4 Share robert1004t

robert1004t

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 14 czerwiec 2015 - 19:49

MF 690 problem z trzesieniem A opony masz rowno zdarte? bo moze to kwestia opon

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share mateo105

mateo105

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 181 postów

Napisany 14 czerwiec 2015 - 20:34

tylnie opony maja nie rowno protektor zdarty to znaczy wytarty co 2 klocek i sa w dodatku diagonalne a przednie sa w miare dobre. ciagnik jest bez przedniego napedu.  czy to moze byc wina opon?

Dzisiaj majac chwile wolnego czasu podnioslem ciagnik na lewarku az tylnie kola byly w powietrzu nastepnie odpalilem go i wlaczalem po kolei biegi i nie zauwazylem zadnych drgan i trzesienia wiec czy to moze byc wina opon? bo mechanizm wywazajacy w silniku to chyba odpada. prosze o pomoc

Edytowany przez mateo105, 15 czerwiec 2015 - 15:46.

#6 Share robert1004t

robert1004t

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 16 czerwiec 2015 - 21:30

MF 690 problem z trzesieniem Ja bym właśnie obstawiał opony bo w MF 255 tez tak były starte co 2 klocek czyli wszystkie po jednej stronie i jadac po twardym drzalo wszystko jak diabli, maska, kabina, deska rozdzielcza, po wymianie opon na nowe diagonalne calkiem inna jazda. Jedynie ze wzgledu na to ze sa twarde to np jadac przy brzegu asfaltu jak jest koleina to przy jej brzegu gdy opona bokiem jedzie po skosnym to troche drzy.
Ja bym właśnie obstawiał opony bo w MF 255 tez tak były starte co 2 klocek czyli wszystkie po jednej stronie i jadac po twardym drzalo wszystko jak diabli, maska, kabina, deska rozdzielcza, po wymianie opon na nowe diagonalne calkiem inna jazda. Jedynie ze wzgledu na to ze sa twarde to np jadac przy brzegu asfaltu jak jest koleina to przy jej brzegu gdy opona bokiem jedzie po skosnym to troche drzy.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share mateo105

mateo105

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 181 postów

Napisany 17 czerwiec 2015 - 07:48

tez tak mi sie wydaje wiec zamawiam nowe opony tylko ze radialne wezme po wymianie napisze co i jak.pozdrawiam