Skocz do zawartości

Zdjęcie

zetor proxima 85 poblem z moca i hydraulika

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share grzesik5555

grzesik5555

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 11 czerwiec 2015 - 22:08

witam mam zetora proxime 85 z 2009roku od jakiegos czasu mam problem kiedys spokojnie ruszałem z 4 teraz zeby ruszyc z 4 musze dawac sporo gazu bo zgasnie jak zgasnie nie moge jej odpalic musze krecic i kreci po chwili odpala drugi problem mam z hydraulika podnosnik i tur działa ok ale jak chce np podniesc klape od prasy wywrocic przyczepe zlozyc kosiarke zeby uzyc dzwigni od hydruliki musze dawac gazu ciagnik jakby sie dusił mial zgasnac zaraz a jak nie dodam gazu to zgasnie i znowu nie moge go odpalic za pierwszym razem mam do wymiany swiece w nim to wiem napewno wymienilem filr paliwa i powietrza nic sie nie zmieniło nie wiem gdzie mam szukac problemu jest to dosc uciążliwy problem ciagnik ma prawie 3 tys mth nie ma zadnych wyciekow reczna pompka przy pompie działa ok pompuje paliwo nie wiem o co chodzi pomocy

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
zetor proxima 85 poblem z moca i hydraulika Dzisiaj, 23:38
  •  

#2 Share krzysztofz14

krzysztofz14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 449 postów

Napisany 11 czerwiec 2015 - 23:08

Sitko w zbiorniku paliwa na rurce ssącej może być zapchane Przedmuchaj przewód od zbiornika do pompki zasilającej.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share grzesik5555

grzesik5555

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 14 czerwiec 2015 - 11:22

zetor proxima 85 poblem z moca i hydraulika Witam dzięki za radę dziś to sprawdzę a czy to rozwiąże mój problem z hydraulika ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share mtracz

mtracz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3275 postów

Napisany 14 czerwiec 2015 - 16:46

To że jest słaby to układ paliwowy.

Ale nadmierne obciążenie hydrauliki zewnętrznej to osobna sprawa. Fakt, że objawia się duszeniem silnika, ale skoro używanie hydrauliki TUZ tego nie powoduje to znaczy, że coś nie tak.

Wywracanie przyczepy nie jest dla hydrauliki najmniejszym problemem, nawet zajechana pompa to potrafi.

Proponował bym sprawdzenie szybkozłączy.

Jaki typ gniazd jest na ciągniku?

W każdej parze szybkozłączy jest problem?