Skocz do zawartości

Zdjęcie

Proxima- zewnetrzne sterowanie podnośnikiem

20 odpowiedzi na ten temat

#1 Share wojtas

wojtas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1194 postów

Napisany 28 luty 2008 - 18:23

Proxima- zewnetrzne sterowanie podnośnikiem gdzieś w galerii ktoś napisał że dostepne są w sprzedaży dźwignie do zewnętrznego sterowania podnośnikiem (w kaliszu) dzisiaj bylem u dilera zetora w wysokiem mazowieckem i gośc mowil że takie coś wogole nie jest dostępne jako część zamienna. chcieli kiedys zamowić dla gościa ale kalisz powiedział im że nie ma tego w sprzedaży.na początku produkcji było to montowane seryjnie ale poźniej podobno ze względów bezpieczeństwa zrezygnowano, wiem jednak że ktoś z was pisal że można to kupić , cena okolo 150 zł.jakby ktoś wiedział dokladnie to niech napisze

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Proxima- zewnetrzne sterowanie podnośnikiem Dzisiaj, 08:20
  •  

#2 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 28 luty 2008 - 18:59

Proxima- zewnetrzne sterowanie podnośnikiem Takie coś zrobisz sobie sam i to bez większego problemu wystarczy że przyjrzysz sie tej dźwigni zamontowanej w ciągniku i sam sobie zrobisz taką dźwignię.

#3 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 28 luty 2008 - 19:13

Proxima- zewnetrzne sterowanie podnośnikiem Samemu za dużo kombinowania jest.... ;)

#4 Share funkmaster1993

funkmaster1993

Młody Przyszły Rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 1278 postów

Napisany 28 luty 2008 - 19:47

Proxima- zewnetrzne sterowanie podnośnikiem W serii XX20 jest taka dźwignia, nie ma przy tym dużo filozofii, bardzo przydatna rzecz.
FUNKMASTER

Sprzedam

Kosiarkę bijakową Samasz KB 250

#5 Share radson

radson

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 297 postów
  • Zainteresowania:Nowoczesne rolnictwo,motoryzacja,sport

Napisany 28 luty 2008 - 20:03

Proxima- zewnetrzne sterowanie podnośnikiem Ja widziałem taką dżwignie w Zetorze Proxima 6441 , dobra rzecz, u nas w szkole przy Zetorze 3320 też jest taka dżwignia tylko troche inaczej wykonana, ale myśle że do proximy by pasowała .Postaram się zrobić pare fotek tej dżwigni >

#6 Share wlodiw

wlodiw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 715 postów

Napisany 28 luty 2008 - 21:18

Proxima- zewnetrzne sterowanie podnośnikiem temat jest do zrobienia, jutro tez wyślę fotki

#7 Share radson

radson

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 297 postów
  • Zainteresowania:Nowoczesne rolnictwo,motoryzacja,sport

Napisany 28 luty 2008 - 22:55

Proxima- zewnetrzne sterowanie podnośnikiem Wyślij ,wyślij ja też chce coś zrobić bo jak coś podczepiam to mi się nie chce co chwila do kiabiny włazić ;)

#8 Share wojtas

wojtas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1194 postów

Napisany 25 luty 2009 - 18:43

Proxima- zewnetrzne sterowanie podnośnikiem odświeżam temat . mógłby ktoś wstawić fotki z tym sterowaniem

#9 Share piszczo123

piszczo123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 102 postów

Napisany 25 luty 2009 - 18:53

Proxima- zewnetrzne sterowanie podnośnikiem mój znajomy ma taką dzwignie w proximie sobie sam zrobił taką dzwignie z drutu 12mm i podczepił to pod dzwignie rączki tej od podnosnika po tym co zrobił to koszt z 10zł

#10 Share wojtas

wojtas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1194 postów

Napisany 25 luty 2009 - 18:55

Proxima- zewnetrzne sterowanie podnośnikiem mógłbyś zapodać zdjęcia tej dźwigni

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share piszczo123

piszczo123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 102 postów

Napisany 25 luty 2009 - 19:11

Proxima- zewnetrzne sterowanie podnośnikiem on kawałek o demnie mieszka, także fotki niestety nie zrobie, z tego co pamiętam to zrobił taką dzwignie z przełożeniem i doczepił to do tej dzwigni co do kabiny idzie co steruje podnosnikiem według mnie to łatwo to zrobić

#12 Share wlodiw

wlodiw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 715 postów

Napisany 26 luty 2009 - 13:22

Proxima- zewnetrzne sterowanie podnośnikiem Taka dźwignia będzie dostępna w Zetorze od maja, jest już nawet w specyfikacji jak sobie wybierasz model i ma podana cenę, ale będzie dopiero dostępna od maja.

#13 Share Laki

Laki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co jest związane z rolnictwem i ma 4 kółka....oooo

Napisany 28 luty 2009 - 11:11

Proxima- zewnetrzne sterowanie podnośnikiem Witam wszystkich posiadaczy zetorów, swego czasu też szukałem takiej dzwigni i jak dowiedziałem się ile wołają za kompletną z mocowaniem to postanowiłem sam zrobić bez żadnych kosztów na wzór oryginalnej oto poniższy link przedstawiający zamontowaną dzwignie.
http://www.agrofoto....image42658.html
Moje koniki to:
Zetor Proxima Plus 10541

Zetor 7211

Ursus c-330 !!!

#14 Share wojtas

wojtas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1194 postów

Napisany 01 marzec 2009 - 12:32

Proxima- zewnetrzne sterowanie podnośnikiem no i ja też wczoraj zrobiłem. dziala elegancko i napewno będzie sporym ułatwieniem podczas czepiania maszyn

#15 Share Pestus123

Pestus123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 496 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo

Napisany 20 maj 2009 - 18:38

Proxima- zewnetrzne sterowanie podnośnikiem Ja widziałem w proximie na błotniku guziczki i w ofercie jest chyba za 150zł tak mi się wydaje

#16 Share rataj

rataj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 522 postów

Napisany 27 maj 2009 - 11:13

Proxima- zewnetrzne sterowanie podnośnikiem to chyba w jakims plusie albo w powerce bo zwykle nie maja ehr. nie wiem nawet czy plus i power maja ehr. forterra ma na bank i na blotniku guziki tez sa. moze widziales forterre??;] pozdrawiam zetorowców;]
Claas Dominator 98sl classic, Zetor Forterra 12441, Zetor Proxima 85 plus, Zetor 7211, Ursus c330

AgroFoto -----> najlepsza stronka w sieci;]

#17 Share Pestus123

Pestus123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 496 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo

Napisany 31 maj 2009 - 19:12

Proxima- zewnetrzne sterowanie podnośnikiem Racja to była forterra!!! Sorry pomyłka...

#18 Share rataj

rataj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 522 postów

Napisany 01 czerwiec 2009 - 16:50

Proxima- zewnetrzne sterowanie podnośnikiem loozik;) pozdrawiam
Claas Dominator 98sl classic, Zetor Forterra 12441, Zetor Proxima 85 plus, Zetor 7211, Ursus c330

AgroFoto -----> najlepsza stronka w sieci;]

#19 Share ziomal89

ziomal89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 199 postów

Napisany 07 styczeń 2011 - 23:40

Proxima- zewnetrzne sterowanie podnośnikiem

gdzieś w galerii ktoś napisał że dostepne są w sprzedaży dźwignie do zewnętrznego sterowania podnośnikiem (w kaliszu) dzisiaj bylem u dilera zetora w wysokiem mazowieckem i gośc mowil że takie coś wogole nie jest dostępne jako część zamienna. chcieli kiedys zamowić dla gościa ale kalisz powiedział im że nie ma tego w sprzedaży.na początku produkcji było to montowane seryjnie ale poźniej podobno ze względów bezpieczeństwa zrezygnowano, wiem jednak że ktoś z was pisal że można to kupić , cena okolo 150 zł.jakby ktoś wiedział dokladnie to niech napisze

jest nowa wersja tej dzwigni która przestawia podnosnik małymi skokami można kupic bez problemu

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share bartek88

bartek88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 246 postów

Napisany 08 styczeń 2011 - 20:44

Proxima- zewnetrzne sterowanie podnośnikiem W zetorach xx20 i xx40 ta orginalnie montowana dżwignia jest troche w złym miejscu. Raz miałem taki przypadek że wąż olejowy przy wycinarce kiszonki zaczepił o tą dżwignie i zaczęła mi się sama podnosić wycinarka na wieszakach i jakbym ręką nie zatrzymał dźwigni wewnątrz, to by mi kabinę skasowało :/