krzysztoff

Ursus 914 zmiana kół na wąskie- problem.

Polecane posty

krzysztoff    10

Witam,
Mam problem odnośnie ustawienia 914 na rozstaw 150 cm. Tył mam już uszykowany, ale nie mogę dopasować przodu.
Potrzebuję zmienić rozstaw do uprawy ziemniaków i nie wiem jakie felgi i opony założyć na przód, tak aby prześwit był odpowiednio duży, ale żeby skręt nie był za mały.
Proszę o odpowiedź i czy ktoś ma tak rozstawiony taki ciągnik.



Dodam, że na tyle mam koła 12.4-46R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez PronarekP5
      Ci którzy mają lub jeżdżą tym URSUSEM jaka wygoda jazdy czy da sie radia słuchać jak idzie w polu itp. itd.
    • Przez mataxenon
      Witam. w związku z tym że nie mogłem nic znaleźć na forum, muszę założyć nowy temat. wiec tak przy moim ursusie nie ma w ogóle siłownika wspomagającego podnośnik, i chce go podłączyć ale nie moge się domyślić gdzie podłączyć zasilanie, proszę więc o pomoc, mogą być zdjęcia. czekam na odp.
    • Przez Maciekkkk
      Witam. Potrzebuje pomocy a dokładnie mój 914. Pracując nim w polu coraz ciężej zaczęło się kręcić kierownicą. Myslałem że to może z powodu gdyż pracowałem w ziemi 6 klasy lecz gdy wyjechałem na droge okazało że kręci się ciężej niż przed przyjazdem na pole. Sprawdziłem poziom oleju, było mało, wróciłem do domu i dolałem oleju i nadal to samo. Nie wiem co jest i zwracam się z prośbą o pomoc
    • Przez AgroTuning
      Zamienię wąskie koła z oponami Prelli o rozmiarze:

      Przód - 11.2 R24
      Tył - 12.4 R36

      Pracowały na ciągniku New Holland Td5020 od 4 lat. 

      Zamienię na szersze za dopłatą. Mogą być na R30.


    • Przez mati0517
      Witam wszystkich.
       
         Szukałem informacji bardzo dużo, ale nic konkretnego w związku z tematem.
         Zatem takie pytanie, czy ktoś zakładał skośną maskę (typu FINN a także montowane w 1014) do ursusa 914 i pochodne? Jak to się ma do zbiornika paliwa a mianowicie do jego wlewu (czy aby czasami nie jest on wtedy za niski?), Jak z dostępem do wlewu do chłodnicy i czy pasuje w miejsca starszego modelu na otwory. 
      Pytam tylko dlatego, że chciałbym zamówić maskę i zamontować. Może ktoś z was już taki zabieg odmładzający przeprowadzał w swoim ciągniku i chciałby nam coś podpowiedzieć ciekawego, ponieważ zapewne nie tylko ja chcę coś takiego zrobić. 
       
      Pozdawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj