Skocz do zawartości

Zdjęcie

John deere 942

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share kukum

kukum

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 279 postów

Napisany 08 czerwiec 2015 - 09:40

John deere 942

Witam mam pytanie panowie jaki termostat tam do niego wchodzi najlepiej jakie oznaczenie albo wymiary (szerokosc i długosc) pisze bo mam problem bo sie grzeje a jak chciałem wyjac termostat to juz go nie bylo i doszłem do wniosku ze bez termostatu bedzie grzal gorzej jak z termostatem. kombajn zalany płynem ale ostatnio woda byl i mam mu zrobic odkamienianie i takie pytanie bo kombajna działal cale lata na plynie a ostatno na wodzie bo gotowało i wyrzucało duzo.( alenajbradziej o ten termostat chodzi dzieki z góry )

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
John deere 942 Dzisiaj, 14:01
  •  

#2 Share HODOWCA35

HODOWCA35

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 08 czerwiec 2015 - 09:58

John deere 942

Najlepiej wyjmij chłodnice pomocz w wodzie i przepłucz myjką ciśnieniową, ale na umiarkowanym ciśnieniu żeby płytek nie zaginało. masz pewnie od kużu zabitą chłodnice i brak jest chłodzenia. Też to przerabiałem przy dominatorze

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share lukejro

lukejro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 591 postów

Napisany 08 czerwiec 2015 - 19:16

John deere 942

Z myjką ostrożnie bo można chłodnicę uszkodzić (przerobiłem to na własnej skórze) Tak jak pisał kolega grzanie to wina chłodnicy a nie braku termostatu.  Jak chcesz założyć termostat to nr katalogowy możesz znaleźć tutaj   http://jdpc.deere.co...PageServlet_Alt

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share kukum

kukum

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 279 postów

Napisany 25 czerwiec 2015 - 06:45

John deere 942

Witam Panów ( ponownie) wskaźnik temp mi zaniża i to dużo (jak ma ok 90 st. to on wychyla się na pogranicze czarnego i zielonego pola) przepatrzyłem instalacje prądy dochodzą,nawet nowy czujnik kupiłem i nic dalej to samo ,wskaźnik jak podepnę bezpośrednio pod masę zabija się o drugi koniec skali, masę do czujnika już z wielu miejsc brałem. I takie moje pytanie czy to wina zegara? bo zegar do niego trochę drogi jest :D

Dodaj odpowiedź